Tigerino Crystals levanduľa podstielka - výhodné balenie 6 x 5 l

Tigerino Crystals levanduľa podstielka - 5 l

11.99 €

V akcii je práve teraz s trendy značkou Tigerino - tento tovar si môžete nechať poslať v akcii za 4.99 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 45 EUR alebo viac. No a to sa jednoducho oplatí.

Značka: 
SKU: 4260077047032
Do obchodu

Popis

Tigerino

Špičkový tovar, od kvalitnej značky Tigerino - tento produkt máte za pár kliknutí v bombastické akcii za 4.99 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 45 EUR a viac! Želáme vám príjemné nakupovanie.

Podstielka Tigerino Crystals levanduľa nádherne vonia po levanduliach a zároveň vďaka svojmu silikátovému zloženiu pohltí zápach počas niekoľkých sekúnd! Táto podstielka absorbuje veľké množstvo tekutiny a zápachu jedinečným spôsobom: silikátová podstielka Tigerino Crystals vsiakne takmer také isté množstvo tekutiny ako sama váži. Moč, zápach a zárodky baktérií sú počas niekoľkých sekúnd absorbované; vlhkosť sa vyparí, molekuly zápachu zostanú zachytené. Bezpočetné mikropóry podstielky Tigerino ihneď pohltia všetku vlhkosť a udržia mačaciu toaletu suchú. Vlastnosti podstielky Tigerino v prehľade:: likviduje zápach počas niekoľkých sekúnd extrémne sajúca - ľahká a hospodárna jednoduché, bezprašné použitie antibakteriálna - uzavrie zárodky v jadre kompostovateľné silikáty, šetrné k životnému prostrediu Úžitkovosť 5 L Tigerino: 1 mačka: cca. 25-35 dní 2 mačky: cca. 15-20 dní 3 mačky: cca. 8-12 dní

za cenu 4.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce