Tigerino Crystals Flower-Power podstielka - výhodné balenie 6 x 5 l

Tigerino Crystals Flower-Power podstielka - 5l

11.99 €

Perfektný s trendy značkou Tigerino - tento artikel odporúčame v perfektnej akcii za 4.99 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 45 EUR. Vy tak neplatíte nič naviac!

Značka: 
SKU: 4260077047056
Do obchodu

Popis

Tigerino

Vaše možnosti obohacujúce od obľúbenej značky Tigerino - tento produkt posielame výhodne za 4.99 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 45 € a je vaša. Urobte si radosť.

Stelivo Tigerino Crystals Flower-Power s príjemnou vôňou kvetov vďaka svojmu silikátovému zloženiu pohltí zápach počas niekoľkých sekúnd! Táto podstielka jedinečným spôsobom vsakuje veľké množstvo tekutiny a zápachu: silikátové stelivo Tigerino Crystals dokáže rýchlo absorbovať také isté množstvo tekutiny ako je jeho vlastná váha. Moč, zápach a zárodky baktérií sú počas niekoľkých sekúnd absorbované; vlhkosť sa odparí, molekuly zápachu zostanú zachytené. Nespočetné mikropóry steliva Tigerino okamžite vsiaknu vlhkosť a udržujú mačaciu toaletu suchú. vlastnosti podstielky Tigerino v prehľade: likviduje zápach počas niekoľkých sekúnd extrémne sajúca - ľahká a hospodárna jednoduché, bezprašné použitie antibakteriálna - uzavrie zárodky v jadre kompostovateľné silikáty šetrné k životnému prostrediu Úžitkovosť 5 L Tigerina: 1 mačka: cca. 25-35 dní 2 mačky: cca. 15-20 dní 3 mačky: cca. 8-12 dní

za cenu 4.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce