Tigerino Canada podstielka s vôňou bielych ruží - 12 kg

Tigerino Canada podstielka s vôňou bielych ruží - 12 kg

17.99 €

Trhom osvedčený produkt, od obľúbeného výrobcu Tigerino - tento produkt kúpite za bombastickú cenu 9.99 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Stráviť minimálne štyridsať päť € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Značka: 
SKU: 4260358515571
Do obchodu

Popis

Tigerino

Kvalitný s trendy značkou Tigerino - tento produkt kúpite výhodne za 9.99 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 45€. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Tigerino podstielka je granulát z prírodného ílu, sa vyznačuje rýchlou tvorbou hrudiek a extrémne silnou savosťou, ktorá je až 4 krát výraznejšia s porovnaním konvenčným podstielkam. Zrná sú mimoriadne jemné a prašnosť je menšia než 1%! Tigerino Canada viaže spoľahlivo nepríjemný zápach a postará sa o príjemné prostredie v domácnosti s mačkou s jemnou vôňou bielych ruží. Prírodný ílový granulát je produkovaný v Kanade. Podstielka Tigerino Canada sa skladá zo 100% čistého prírodného ílu a neobsahuje žiadne chemické prísady. Presvedčte sa o výhodách podstielky Tigerino Canada s vôňou bielej ruže: Vyrobené v Kanade Jemná a svieža vôňa bielych ruží mimoriadne jemný prírodný íl s extrémne vysokou výkonnosťou 4 x účinnejšie než bežné stelivá vďaka mimoriadne vysokej nasiakavosti okamžitá tvorba hrudiek (350 % absorpčná sila) z 99 % bezprašné (tvorba prachu menej než 1%) viaže nepríjemný zápach 100% prírodné: na báze čistého, kvalitného ílu - bez chemických prísad Rýchla tvorba malých hrudiek udržuje zvyšok podstielky v suchu, pravidelné odstraňovanie hrudiek lopatkou udržuje podstielku hygienicky čistú.

za cenu 9.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce