ThermoSwitch® pelech pre psy Paros Lux - XL: d 120 x š 75 x v 28 cm

ThermoSwitch® pelech pre psy Paros Lux - M: d 70 x š 50 x v 24 cm

52.99 €

Akostný od populárneho výrobcu ThermoSwitch - tento tovar si môžete nechať doručiť v neopakovateľnej akcii za 52.99 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Pri objednávke nad 45 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Značka: 
SKU: 4260583868213
Do obchodu

Popis

ThermoSwitch

Top produkt, od značky ThermoSwitch - tento artikel je v túto chvíľu za mimoriadne nízku cenu 52.99 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Stráviť minimálne štyridsať päť € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Vy tak neplatíte nič naviac!

ThermoSwitch® pelech pre psy Paros Lux ponúka vášmu psovi vysoký komfort pri ležaní počas celého roka, keďže je obojstranný a na základe zvolenej strany chladí alebo zohrieva. Pre zmenu strany stačí pelech jednoducho prevrátiť. Multifunkčný pelech pre psy s termoreflexnou technológiou sa vyznačuje kvalitným spracovaním a disponuje robustným poťahom, ktorý je hydrofóbny a nešpinvý. Vďaka nízkemu vstupu je tento pelech vhodný aj pre malé, staršie a choré psy. O ich najvyšší možný komfort sa postará dno z ortopedickej pamäťovej peny. Vysoký okraj slúži na príjemné podoprenie sa. Dôležité upozornenie k dodávke: Dodávku tohto produktu zabezpečuje priamo dodávateľ, kvôli čomu jeho zaslanie v priebehu 24 hodín nie je možné zaručiť. Dodacia lehota je 3 – 5 pracovných dní*. ThermoSwitch® pelech pre psy Paros-Lux v prehľade: multifunkčný pelech pre psy obojstranný s termoreflexnou technológiou: chladivá strana odvádza prebytočné telesné teplo hrejivá strana odráža telesné teplo jednoducho obrátiť: podľa zvolenej strany buď chladivý alebo hrejivý a izolujúci od studenej podlahy nízky vstup, dno z ortopedickej pamäťovej peny: veľmi pohodlný a chrániaci kĺby, ideálny pre staršie psy a psy s ochoreniami podporno-pohybovej sústavy vysoký okraj: na podoprenie sa, mäkký, dodatočne izoluje odolný polymérny poťah: hydrofóbny a nešpinvý, priedušný zips umožňujúci vyberanie vnútornej časti: nekomplikované čistenie zaoblená forma: ideálna na pohodlné zababušenie sa perfektný pre ktorékoľvek ročné obdobie nenáročný na údržbu farba: sivá materiál: poťah: 100 % polyester výplň okraj/dno: 100 % polyester / 100 % polyuretán návod na údržbu: poťah je možné prať v práčke pri 30 °C Tabuľka veľkostí: veľkosť celkové rozmery lôžko hrúbka dna S d 50 x š 40 x v 20 cm cca d 35 x š 25 cm 10 cm M d 70 x š 50 x v 24 cm cca d 55 x š 35 cm 11 cm L d 90 x š 60 x v 26 cm cca d 75 x š 45 cm 11 cm XL d 120 x š 75 x v 28 cm cca d 105 x š 60 cm 13,5 cm *Pokiaľ je tovar na sklade, dodávka sa uskutoční v priebehu uvedeného počtu pracovných dní. Lehota dodania produktu začína prijatím platby. V prípade, že posledný deň lehoty dodania produktu pripadá na sobotu, nedeľu alebo sviatok, predĺži sa táto lehota automaticky o nasledujúci pracovný deň.

za cenu 52.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce