Terra Canis záhradná zmes

Terra Canis záhradná zmes, zelenina - ovocie - 6 x 400 g

15.29 €

Tradičný bestseller, od spoločnosti Terra Canis - tento hit zoženiete v perfektnej akcii za 15.29 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Naplníte Ak košík tovarom nad štyridsať päť euro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Značka: 
SKU: 4260109621339
Do obchodu

Popis

Terra Canis

Veľmi žiadaný produkt, so známou značkou Terra Canis - tento tovar zakúpite v sezónne zľave za 15.29 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 45 EUR. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Terra Canis záhradná zmes je tu! S podielom 80% zeleniny a 20% ovocia je Terra Canis záhradná zmes perfektným doplnkom k surovému alebo varenému mäsu, ako i ku krmivu v konzerve, ktoré obsahuje iba čisté mäso. Všetky prísady sú 100% v potravinárskej kvalite. Vďaka šetrnému procesu varenia sú rastlinné vlákna ideálne prispôsobené tráveniu a zároveň je v zmesi zachované najvyššie možné množstvo vitamínov a minerálnych látok. Doplnkové krmivo pre psov.

za cenu 15.29 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce