Terra Canis Hypoallergen 6 x 400 g - Klokan s paštrnákom

Terra Canis Hypoallergen 6 x 400 g - Klokan s paštrnákom

23.99 €

Najpredávanejšie s trendy značkou Terra Canis - tento hit získate za vynikajúcu cenu 23.99 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 45 EUR a viac! Zaraďte sa k spokojným klientom.

Značka: 
SKU: 4260109621384
Do obchodu

Popis

Terra Canis

V zľave je od top značky Terra Canis - tento tovar si môžete nechať dodať v časovej obmedzenej zľave za 23.99 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 45 EUR. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Prvé hypoalergénne krmivo v konzerve so zložkami v 100% preukázateľne potravinárskej kvalite - vhodné na podporu veterinárnych opatrení. Terra Canis hypoalergénne krmivo pre dospelých psov všetkých rás a veľkostí, ktorí trpia neznášanlivosťou alebo alergiou na krmivo a musia byť zaopatrení vylučovacou diétou. Krmivo Terra Canis Hypoallergen bolo vyvinuté spoločne s veterinárom Dr. Buckschom, ktorý sa špecializuje na dermatológiu a alergiológiu. V tomto menu je iba čistá svalovina z jediného neobvyklého zdroja bielkovín (antilopa, klokan, kôň, vodný byvol) v spojení s jedným druhom zeleniny. Týmto sa predchádza vzniku alergií. Lososový olej, ako i ľanový olej, toto menu optimálne doplňujú. Morská riasa dodáva Vášmu psovi prírodným spôsobom dôležité živiny. vyvinuté spoločne s Dr. Buckschom, veterinárom z Hamburgu, špecializovaným na dermatológiu a alergiológiu vyrobené v potravinárskom závode v Mníchove, európsky potravinársky podnik, ktorý podlieha najprísnejším kontrolám a požiadavkám veterinárov najlepšia stráviteľnosť vďaka čistému, kvalitnému mäsu zo svaloviny & srdca (60%), neobsahuje vnútornosti ani bielkovinové náhrady použitý iba jeden druh zeleniny v každom menu (sladké zemiaky, topinambury alebo paštrnáky) prídavok ľanového oleja (známeho svojimi protizápalovými účinkami) a lososového oleja ako zdroja dôležitých mastných kyselín omega-3 neobsahuje obilniny ani laktózu neobsahuje cukor, farbivá, chuťové zvýrazňovače ani konzervačné látky, rovnako ako mäsiarske odpady či mäsové múčky prídavok vitamínov, minerálnych látok & stopových prvkov v potravinárskej kvalite podľa individuálnych výpočtov odborného veterinára Dr. Buckscha Tak vzniká lahodné a chutné krmivo, ktoré chutí ako doma uvarené

za cenu 23.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce