Šuštiace loptičky - 4 ks

Šuštiace loptičky - 4 ks

1.79 €

Vynikajúci s trendy značkou zooplus Exclusive - tento artikel nakupujte za vynikajúcu cenu 1.79 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 45€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Zaraďte sa k spokojným klientom.

SKU: 4054651646984
Do obchodu

Popis

zooplus Exclusive

Top produkt, s trendy značkou zooplus Exclusive - tento artikel pořizujte za mimoriadne nízku cenu 1.79 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Zásielky nad 45 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Farebné loptičky zo šuštiacej fólie sú ideálne na hranie, chytanie i lovenie. Šušťanie upúta pozornosť Vášho miláčika a prebudí jeho zvedavosť. Táto veľmi ľahká loptička letí obzvlášť ďaleko, Vaša mačka môže za ňou behať a nechať tak priechod svojim loveckým inštinktom. Malá šuštiaca loptička má nerovný povrch, preto ju môže Vaša mačička dobre uchopiť a pri hre s ňou pohadzovať. Pohyby pri dopade na zem sú nepredvídateľné a lov tak zostane napínavý. Šustiace loptičky v prehľade: ľahké loptičky zo šuštiacej fólie "trblietavé so šustaním" upúta pozornosť a zvedavosť Vášeho tigra veľmi ľahké: široká možnosť využitia: na lovenie, chytanie, hranie nerovný povrch: jednoduché uchopenie; vzrušujúce a nepredvídateľné lovecké ciele pro Vašu mačku obsah balenia: 4 loptičky farba: ružová / modrá / fialová / zelená materiál: farebná šustiaca fólia veľkosť: cca 4 cm Upozornenie: Ako u každého iného produktu by ste mali dohliadnuť na hru Vášho zvieraťa s touto hračkou. Prosíme, pravidelne túto hračku kontrolujte, či nie je poškodená a v prípade odhaleného nedostatku ju vymeňte, inak by nemohlo byť vylúčené zranenie zvieraťa.

za cenu 1.79 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce