SureFeed Mikrochip automat na kŕmenie - náhradné misky z nerezovej ocele (2 ks)

SureFeed Mikrochip automat na kŕmenie - náhradné misky z nerezovej ocele (2 ks)

18.99 €

Ponuka pre vás: od značky SureFeed - tento artikel odporúčame výhodne za 18.99 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 45 EUR alebo viac. Vy tak neplatíte nič naviac!

Značka: 
SKU: 5060180392482
Do obchodu

Popis

SureFeed

Nie je prečo váhať, čo odoberáme od výrobcu SureFeed - tento hit môžete zohnať s úžasnou cenovkou 18.99 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 45 € a je vaša. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

U zvierat je úplne bežné, že si navzájom „kradnú“ krmivo. Následkom môže byť nadváha alebo naopak podvýživa. Naozajstný problém ale nastane, ak potrebuje Vaša mačka špeciálnu stravu alebo lieky a ostatné mačky alebo psy jej jedlo kradnú. Kŕmny automat riadený mikročipom SureFeed od Sure Petcare je ideálnym riešením pre domácnosti s viacerými zvieratami! Kŕmný automat je vybavený mikročipom, ktorý riadi prístup ku krmivu, pričom prístroj najprv oskenuje mikročip Vašej mačky a následne ho vždy identifikuje. Klapka automatu sa otvorí len pre registrované zviera. Ak sa priblíži k miske neregistrované zviera, klapka sa neotvorí alebo sa ihneď uzavrie. Automat zaistí, že každé zviera dostane svoje krmivo. Kryt automatu sa uzavrie, akonáhle sa zviera vzdiali z dosahu senzora. Kŕmny automat riadený mikročipom v krátkom prehľade: Mikročipom riadený kŕmny automat pre mačky a malé psy Ideálne pre domácnosti s viacerými zvieratami Optimálna kontrola prístupu: S čipom: je identifikovaný mikročip zvieraťa Pre nečipované zvieratá: prostredníctvom RFID prívesku na obojok (1ks súčasťou balenia) Možnosť registrovať až 32 zvierat Bráni krádežiam krmiva: klapka sa otvorí len registrovaným zvieratám Cielené podávanie špeciálnej stravy alebo liekov Automatické zavieranie: akonáhle sa zviera vzdiali z dosahu senzora, možno nastaviť 3 rôzne doby uzatvorenia Misky na krmivo s krytom: uzavrie misku, udrží krmivo čerstvé Podložka: pre čisté okolie S výcvikovou funkciou: pre pomalé zvykanie si na automat Jednoduché čistenie: kryt je odnímateľný pomocou posuvného ovládača, čistenie horúcou vodou Záruka: 3 roky Neprepustí pachy a muchy nemajú šancu Inovatívny a veľmi kvalitný design Kompatibilný so všetkými celosvetovo dostupnými identifikačnými mikročipmi Misky z ušľachtilej ocele (dostupné zvlášť) sú kompatibilné so vzduchotesnou miskou na krmivo SureFeed Celkový rozmer: d 32 x š 23 x v 20 cm Objem: miska na krmivo: 400 ml delená miska: 2 x 200 ml Druh krmiva: suché a šťavnaté Napájanie: batérie (4 x C-batérie, výdrž cca 6 mesiacov - niesú súčasťou balenia) Materiál: kŕmny automat: umelá hmota misky na krmivo šedá zelená: umelá hmota náhradné misky: ušľachtilá oceľ Obsah balenia: 1 SureFeed kŕmny automat riadený mikročipom, 1 miska na krmivo šedá, 1 delená miska (2 priehradky) šedá, 1 podložka šedá, 1 SureFlap RFID-prívesok na obojok Upozornenie: Batérie nie sú súčasťou balenia!

za cenu 18.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce