Strojček na strihanie Moser Rex - ošetrujúci olej na strojčeky (200 ml)

Strojček na strihanie Moser Rex - strojček vrátane nástavcov

59.99 €

V akcii je len tu od firmy Moser - tento artikel je v túto chvíľu za úžasnú cenu 59.99 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 45 euro. Vy tak neplatíte nič naviac!

Značka: 
SKU: 4015110016397
Do obchodu

Popis

Moser

V zľave je originálne od labelu Moser - tento artikel sa na vás teší po zľave za 59.99 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 45 €, neplatíte poštovné. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Strihanie s profesionálnym strojčekom je rýchlo a ľahko! Model Rex od značky Moser vyniká predovšetkým silným motorom a tichým chodom. Ideálne pre citlivých štvornohých miláčikov. Brúsené čepele z nerezovej ocele poskytujú hladké rezy a skracujú srsť presne na požadovanú dĺžku. Dĺžka strihu môže byť stanovená bočnou pákou v šiestich krokoch v rozsahu 0,7 - 3 mm. Sada na údržbu strojčeka je súčásťou balenia. Uľahčuje starostlivosť o strojček a predlžuje jeho životnosť. Strojček na strihanie Moser Rex v prehľade: Výkonný strojček na strihanie zvierat: Kompletné a detailné strihanie: od malých až po veľké psy bez podsadovej srsti (napr. pudlík, bolonský psík, pekingský palácový psík, shih-tzu, bobtail, bedlington teriér, portugalský vodný pes) a mačky. Ideálne pre zvieratá citlivé na hluk So strihacími hrebeňmi Power +++ S nízkou hlučnosťou a vibráciami vďaka Pivot-Motoru: výkonný a presný pohon, odolnosť a spoľahlivosť S nerezovou čepelou s veľkým rozostupom a presnými rezmi Praktické nastavovanie dĺžky: so 6 nastaviteľnými variantami 0,1 - 3 mm, rýchle a jednoduché nastavenie Ručné prevedenie s 3 m káblom: pre maximálnu slobodu pohybu pri strihaní Vysoká kvalita s dlhou životnosťou a nízkymi nákladmi Vrátane praktických doplnkov Vyrobené v Nemecku Technické dáta: Rozmery: D 180 x Š 67 x V 42 mm Váha: 620 g Výkon: max. 15 W Prevádzkové napätie: 220 - 240 V, 50 Hz Dĺžka kábla: 3 m guľatý kábel Pohon: polarizovaný kmitavý motor Rezacia sada: z nerezovej ocele Rezná šírka: 46 mm Rezná dĺžka: 0,1 - 3 mm Obsah balenia: 1 sada nerezových čepelí 2 upevňovacie hrebene (6 mm, 9 mm) 1 čistiaci kartáč 1 malý ošetrujúci olej 1 ochrana nožov Poznámka: Prach a piesok v srsti zvieraťa môže tupiť čepele pri strihaní. Preto je vhodné pred strihaním zviera dôkladne vykúpať a vysušiť. Prečítajte si prosím pozorne návod k údržbe. Dôležité: Pre dlhú životnosť strojčeka je potrebné ho pravidelne premazávať, ako je uvedené v návode na použitie. Nedostatok olejového filmu spôsobuje nadmerné trenie ocele a strojček sa opotrebuje rýchlejšie.

za cenu 59.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce