Strojček na strihanie Moser 1400 - ošetrujúci olej na strojčeky (200 ml)

Strojček na strihanie Moser 1400 - strojček vrátane nástavcov

32.99 €

Vaše možnosti obohacujúce kvalitné značky Moser - tento hit ľahko nájdete pri práve prebiehajúcej akcii za 32.99 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 45 EUR alebo viac. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Značka: 
SKU: 4015110016434
Do obchodu

Popis

Moser

Hit z katalógu: od značky Moser - tento artikel odporúčame za takmer veľkoobchodnú cenu 32.99 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 45 €, neplatíte poštovné. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Profesionálny strojček značky Moser pre perfektný strih Vášho psa. Predovšetkým u malých psov dosiahnete optimálne výsledky s kvalitnými detailami. Strojček však využijete aj pri kompletnom a detailnom strihaní veľkých psov. Moser 1400 je veľmi výkonný a príjemne tichý. Dĺžka strihu môže byť stanovená bočnou páčkou v šiestich krokoch v rozsahu 0,1 - 3 mm. Sada na údržbu strojčeka je súčasťou balenia. Uľahčuje starostlivosť o strojček a predlžuje jeho životnosť. Strojček na strihanie Moser 1400 v prehľade: Profesionálna technika: Kompletné strihanie: malých psov bez podsadovej srsti Detailné strihanie: malých a veľkých psov Nieje vhodné pre strapatú srsť Power + Výkonná klasika: s vibračným motorom a nízkou hlučnosťou S nerezovými čepeľami: pre perfektný a presný strih Praktické nastavenie dĺžky: so 6 variantami dĺžky strihu, pre dĺžku 0,1 - 3 mm, rychlo a jednoducho nastaviteľné Ručné spracovanie Vysoká kvalita s dlhou životnosťou S príslušenstvom Vyrobené v Nemecku Technické dáta: Rozmery: D 175 x Š 69 x V 50 mm Váha: 520 g Výkon: max. 10 W Prevádzkové napätie: 230 V, 50 Hz Kabel: 2 m Pohon: vibračný motor, ca. 6000 ot./min. Rezacia sada: z nerezovej ocele STAR BLADE Rezná šírka: 46 mm Rezná dĺžka: 0,1 - 3 mm Obsah balenia: 1 sada nerezových čepiel 4 upevňovacie hrebene (4,5,19,14 und 19 mm) 1 kefa 1 malý ošetrujúci olej 1 ochrana nože 1 nožnice Poznámka: Prach a piesok v srsti zvieraťa môže tupiť čepele pri strihaní. Preto je vhodné pred strihanín zviera dôkladne vykúpať a vysušit. Prečítajte si prosím pozorne návod k údržbe. Dôležité: Pre dlhú životnosť strojčeka je potrebné ho pravidelne premazávať, ako je písané v návode na použitie. Nedostatok olejového filmu spôsobuje nadmerné trenie ocele a strojček sa opotrebuje rýchlejšie.

za cenu 32.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce