Smilla Veterinary Diet Urinary - 8 x 100 g

11.99 €

Trhom osvedčený produkt, s pečaťou kvality Smilla - tento hit ľahko nájdete v akcii za 5.29 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Naplníte Ak košík tovarom nad štyridsať päť euro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Značka: 
SKU: 4062911002050
Do obchodu

Popis

Smilla

Jedinečná ponuka, od top výrobcu Smilla - tento produkt máte za pár kliknutí vo zľavové akciu za 5.29 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 45 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Smilla Veterinary Diet Urinary je šťavnaté krmivo, ktorého špeciálna receptúra zodpovedá potrebám mačiek, ktoré trpia tvorbou močových kameňov. Tvorba močových kameňov je spôsobená koncentráciou minerálnych látok v moči. V dôsledku toho môže dôjsť k zápalom močovej trubice a močového mechúra, u kocúrov môže dôjsť k upchatiu močovej trubice. Príznaky sú častejšie močenie mimo toalety, nečistotnosť a krvavý moč. Vďaka vyváženému pomeru minerálnych látok v tomto krmive je pH moču ľahko kyslé a predchádza tak tvorbe ďalších močových kameňov. Receptúra je naviac bezobilninová, a preto je krmivo vhodné aj pre mačky trpiace neznášanlivosťou lepku a obilnín. Smilla Veterinary Diet Urinary v krátkom prehľade: Diétne krmivo pre dospelé mačky trpiace ochorením dolných močových ciest Ako prevencia tvorby močových kameňov Kombinácie minerálnych látok: špeciálny a vyvážený pomer pre optimálne pH moču Balastné látky: pre pocit nasýtenia a prirodzenú podporu trávenia Bezobilninová receptúra Bez prídavku cukru, sóje a umelých prísad

za cenu 5.29 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce