Smilla multivitamínová pasta - 50 g

Smilla multivitamínová pasta - 50 g

1.49 €

Tradičný bestseller, od kvalitnej značky Smilla - tento produkt obchodujeme za úžasnú cenu 1.49 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 45 EUR. No a to sa jednoducho oplatí.

Značka: 
SKU: 4260358511832
Do obchodu

Popis

Smilla

Dnes sme vybrali: obľúbenej značky Smilla - tento artikel odporúčame v jedinečnej akcii za 1.49 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 45€. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Smilla multivitamínová pasta je neodolateľná a zdravá odmena, ktorá presvedčí i maškrtné jazýčky. Obsahuje 12 základných vitamínov a taurín, ktoré podporujú zdravie a vitalitu Vašej mačky, ako i krásnu kožu a lesklú srsť. Vitamíny podporujú v tele Vašej mačky životne dôležité funkcie. Zapájajú sa do metabolizmu, ktorý pomáha špecifickým telesným funkciám, a posilňujú obranyschopnosť. Smilla Multivitamínová pasta obsahuje okrem iného vitamín A, ktorý napomáha zdravému zraku. Vitamín E je antioxidant pre ochranu buniek pred voľnými radikálmi, ktoré môžu spôsobovať napríklad stres. Vitamín B podporuje metabolizmus v jeho každodennej práci. Biotín hrá dôležitú úlohu v metabolizme kože a chlpov a prispieva k lesklej a krásnej srsti. Smilla multivitamínová pasta v prehľade: S mnohými životne dôležitými vitamínmi: podporujú celkový dobrý stav Vitamín D: pre lepšie vstrebávanie vápnika Biotín a vitamín A: pre lesklú srsť a krásnu kožu Taurín: pre podporu srdca a funkciu očí Chutná a zdravá odmena: presvedčí i prieberčivé mačky Neobsahuje umelé farbivá, konzervačné látky a látky určené k aromatizácii Praktická tuba: pre jednoduché dávkovanie a skladovanie Vyrobené v Nemecku Smilla Tip: Smilla multivitamínová pasta je taktiež vynikajúca v prípade, že Vaša mačička nechce prehĺtať tablety - jednoducho ich v paste schováte!

za cenu 1.49 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce