Smilla kúsky v omáčke výhodné balenie 24 x 370 / 380 g - v omáčke s kuracou pečeňou

Smilla kúsky v omáčke výhodné balenie 24 x 370 / 380 g - v želé s kuracím a morčacím

20.99 €

Limitovaná edícia produktu od populárnej značky Smilla - tento hit zoženiete v neopakovateľnej akcii za 20.99 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 45 euro. Vy tak neplatíte nič naviac!

Značka: 
SKU: 4062911006461
Do obchodu

Popis

Smilla

Špičkový tovar, kvalitné značky Smilla - tento artikel je v túto chvíľu takmer zadarmo za 20.99 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 45€. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Smilla kúsky v omáčke je vysoko kvalitné kompletné krmivo pre mačky s obsahom hodnotných výživných látok a vitamínov. Rôzne lahodné príchute sprostredkujú vášmu mačaciemu gurmánovi jedinečný chuťový zážitok. Smilla kúsky v omáčke sú bez obilnín a pridaného cukru, neobsahujú žiadne látky zvýrazňujúce chuť, konzervačné látky a sóju. Vyrobené vo Švédsku z najlepších surovín, napríklad zo švédskeho kuracieho alebo hovädzieho mäsa. Smilla je zárukou nezameniteľného potešenia! Vďaka praktickému a ekologickému baleniu Tetra Recart je obsah dobre chránený. Obal Smilla Tetra Recart sa dá ulomením rohov ľahko otvoriť a znovu uzavrieť. Krmivo vydrží v chladničke čerstvé až 2 dni a zachová si svoju chuť. Prázdne obaly vkladajte do patrične označenej recyklačnej nádoby. Obal Smilla Tetra Recart významne prispieva k ochrane životného prostredia, pretože prázdne sploštené obaly zaberajú pri triedení odpadu menší priestor. Výhody Smilla kúskov v omáčke - stručný prehľad: Jemné príchute v lahodnej omáčke: kuracie, hovädzie, kuracia pečeň Starostlivo vybrané ingredience a šetrné spracovanie Bezobilninová receptúra Vyrobené vo Švédsku Kompletné krmivo pro mačky Bez zvýrazňovačov chuti, farbív alebo konzervačných látok Tetra Recart - praktické obaly, šetrné k životnému prostrediu Dostupné v následujúcich chuťových variantoch: 24 x 370 g kúsky v omáčke s kuracím 24 x 370 g kúsky v omáčke s hovädzím 24 x 370 g kúsky v omáčke s kuracou pečeňou 24 x 380 g kúsky v želé s kuracím a morčacím 24 x 380 g kúsky v želé s lososom 24 x 380 g kúsky v želé s hovädzím

za cenu 20.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce