Smilla kúsky v omáčke 1 x 370 / 380 g - omáčka: kuracia pečeň (370 g)

Smilla kúsky v omáčke 1 x 370 / 380 g - želé: hovädzie (380 g)

1.19 €

Výnimočný tovar, s preslávenou značkou Smilla - tento artikel čaká na vás v úžasnej akcii za 1.19 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 45 EUR a viac! Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym.

Značka: 
SKU: 4062911006485
Do obchodu

Popis

Smilla

Top produkt, čo nám dodáva Smilla - tento hit môžete zaobstarať za vynikajúcu cenu 1.19 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 45 € a je vaša. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Smilla kúsky v omáčke je vysokokvalitné kompletné krmivo pre mačky s obsahom hodnotných výživných látok a vitamínov. Rôzne lahodné príchute sprostredkujú vášmu mačaciemu gurmánovi jedinečný chuťový zážitok. Smilla kúsky v omáčke sú bez obilnín a pridaného cukru, neobsahujú žiadne látky zvýrazňujúce chuť, konzervačné látky a sóju. Vyrobené vo Švédsku z najlepších surovín, napríklad zo švédskeho kuracieho alebo hovädzieho mäsa. Smilla je zárukou nezameniteľného potešenia! Vďaka praktickému a ekologickému baleniu Tetra Recart je obsah dobre chránený. Obal Smilla Tetra Recart sa dá vďaka ulomiteľným rohom ľahko otvoriť a znovu uzavrieť. Jedlo vydrží v chladničke čerstvé až 2 dni a zachová si svoju chuť. Prázdne obaly vkladajte do patrične označenej recyklačnej nádoby. Obal Smilla Tetra Recart významne prispieva k ochrane životného prostredia, pretože prázdne sploštené obaly zaberajú pri triedení odpadu menší priestor. Výhody Smilla kúsky v omáčke - stručný prehľad: Lahodné príchute v lahodnej omáčke: kuracie mäso, hovädzie mäso alebo kuracia pečeň Starostlivo vybrané prísady a šetrné spracovanie Bezobilninová receptúra Vyrobené vo Švédsku Kompletné krmivo pre mačky Neobsahuje zvýrazňovače chuti, konzervanty a farbivá Balenie Tetra Recart - šetrné k životnému prostrediu a praktické Smilla kúsky v omáčke sú dostupné v týchto chuťových variantoch: Kuracie: jemné kuracie mäso pre ozajstných milovníkov mäsa Hovädzie: šťavnaté hovädzie mäso Kuracia pečeň: jemná kuracia pečeň pre chuťový pôžitok Výhody Smilla kúsky v želé - stručný prehľad: Starostlivo vybrané prísady a šetrné spracovanie Lahodné príchute v želé: kuracie a morčacie, losos alebo hovädzie Bezobilninová receptúra Vyrobené vo Švédsku Neobsahuje zvýrazňovače chuti, konzervanty a farbivá Balenie Tetra Recart - šetrné k životnému prostrediu a praktické Kompletné krmivo pre mačky Smilla kúsky v želé sú dostupné v týchto chuťových variantoch: Kuracie a morčacie: jemné kuracie a morčacie mäso, osvedčená klasika Hovädzie: šťavnaté hovädzie mäso s výdatnou chuťou Losos: vynikajúci losos, ideálna pochúťka pre milovníkov rýb

za cenu 1.19 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce