Smilla Fine Menu 8 x 100 g - hydina a teľacie

Smilla Fine Menu 8 x 100 g - morčacie a králičie

3.49 €

Exkluzívny od kvalitného výrobcu Smilla - tento tovar si môžete zakúpiť pri likvidácii skladu za neprekonateľných 3.49 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 45€. Vy tak neplatíte nič naviac!

Značka: 
SKU: 4062911004894
Do obchodu

Popis

Smilla

Kvalitný čo odoberáme od výrobcu Smilla - tento artikel odporúčame za výhodnú cenu 3.49 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 45 €, neplatíte poštovné. No a to sa jednoducho oplatí.

Smilla Fine Menu kombinuje vysoko kvalitné zdroje mäsa a zaisťuje tak obzvlášť chutnú rozmanitosť v miske na kŕmenie. Kompletné krmivo pre mačky sa vyznačuje veľmi jemnou textúrou. Prírodné suroviny, vysoko hodnotné vitamíny a taurín zásobujú Vášho malého tigra všetkými základnými zložkami životne dôležitej výživy. Smilla Fine Menu receptúry neobsahujú obilniny, keďže obilniny sú často spúšťačom potravinovej neznášanlivosti. Sója bola tiež úplne vynechaná. Pritom neobsahuje Smilla Fine Menu žiadny pridaný cukor, žiadne zvýrazňovače chuti, konzervačné látky a je bez laktózy. Vyberte si z následujúcich chutných variantov: Hycina a kuracia pečeň Hydinové a teľacie Morčacie a králičie Morčacie a jahňacie Miešané balenie obsahuje následujúce druhy: 2 x 100 g hydina a kuracia pečeň, 2 x 100 g hydinové a teľacie, 2 x 100 g morčacie a králičie, 2 x 100 g morčacie a jahňacie. Výhody krmiva Smilla Fine Menu v prehľade: Bez obilnín - bezlepkové: Bezobilninová receptúra nezaťažuje zbytočne trávenie, ktoré nie je prispôsobené na spracovanie väčšieho množstva obilnín. K tomu je Smilla bezlepková. S vitamínmi a minerálnymi látkami: vitamíny a minerálne látky hrajú v mačacej strave dôležitú rolu. Vitamín D podporuje napr. reguláciu zásob vápnika, ktorý je dôležitý pre stavbu kostí. Vitamín A a E podporujú zrak a vývoj kože a srsti. S taurínom: taurín je životne dôležitá živina pre mačky, ktorú organizmus nezvláda sám vyrábať v dostatočnom množstve. Taurín môže podporiť srdcovú činnosť Vašej mačky. Bez pridaného cukru, zvýrazňovačov chuti a konzervantov: Smilla Fine Menu neobsahuje pridaný cukor, zvýrazňovače chuti a konzervanty

za cenu 3.49 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce