Smilla Adult Urinary - 1 kg

Smilla Adult Urinary - 4 kg

9.99 €

Príjemné pocity nadväzujúci od známeho výrobcu Smilla - tento tovar si môžete objednať vo výpredajové akciu za 9.99 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 45 EUR a viac! Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Značka: 
SKU: 4260077044543
Do obchodu

Popis

Smilla

Obľúbený produkt s akostnou značkou Smilla - tento produkt dodávame za takmer veľkoobchodnú cenu 9.99 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 45 EUR. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Obličky hrajú dôležitú rolu pri odstraňovaní toxických metabolických splodín z tela Vašej mačky. Mnoho mačiek trpí citlivým močovým systémom. Smilla Finest Healthy Nutrition Urinary hydinové bolo vyvinuté odborníkmi špeciálne podľa potrieb mačiek s citlivými obličkami a močovými cestami. Znížená hladina bielkovín a minerálnych látok Smilla Urinary pozitívne ovplyvňuje metabolizmus mačky Smilla Urinary obsahuje DL-methionín, ktorý podporuje okysľovanie pH moču mačky a tým predchádza vzniku močových kameňov. Výhody Smilla Finest Healthy Nutrition Urinary v prehľade: Upravený obsah proteínov a minerálnych látok zmierňuje metabolizmus mačky Esenciálne mastné kyseliny pre podporu obličkových funkcií DL-metionín pre okysľovanie pH moču a predchádzanie močových kameňov S vitamínmi A a E pre dobrý zrak a zdravú kožu S ľanovým semienkom ako zdrojom omega 3- a omega 6-mastných kyselín pre lesklú srsť Vysoká kompatibilita a stráviteľnosť pre ideálny príjem živín S rastlinnými vláknami pre prirodzené odvádzanie bezoárov S cennými proteínmi pre podporu orgánových funkcií S taurínom pre silné srdce a zdravý zrak Bez pridaných farbív, konzervačných látok a aróm Bez genetických úprav v rámci vyváženej stravy mačiek Bez cukru a laktózy Smilla Finest Healthy Nutrition Sterilised s hydinou - pre zdravý a plnohodnotný život od 1. roka života! Smilla Adult Sterilised s hydinou je vo veľkostiach 300 g, 1 kg, 4 kg a 10 kg (2 x 4 kg + 2 x 1 kg).

za cenu 9.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce