Smilla Adult Sterilised - 1 kg

Smilla Adult Sterilised - 10 kg

39.99 €

Zákazníkmi odporúčaný tovar, od spoločnosti Smilla - tento produkt dodávame vo zľavové akciu za 21.99 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 45 euro. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Značka: 
SKU: 4260358512853
Do obchodu

Popis

Smilla

Trhom osvedčený produkt, od producenta Smilla - tento produkt máte na dosah ruky za takmer veľkoobchodnú cenu 21.99 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad štyridsať päť eur. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

V prípade kastrácie mačky nastávajú trvalé zmeny metabolizmu a hormonálnej rovnováhy. Kastrované mačky majú výrazne väčšiu chuť k jedlu, takže je potrebné znížiť ich energetický príjem. Smilla Finest Healthy Nutrition Sterilised s hydinou bolo vyvinuté prednými odborníkmi podľa súčasného vedeckého poznania špeciálne pre potreby kastrovaných dospelých mačiek. Na mieru optimálny obsah tuku a energie od Smilla Sterilised pomáha Vašej mačke udržať si optimálnu váhu. Zvýšený obsah bielkovín podporuje správne svalstvo tela. Kastrované mačky majú tendenciu trpieť problémami spôsobenými močovými kameňmi. Smilla Sterilised obsahuje DL-methionin, ktorý podporuje okysľovanie pH moču mačky a tým predchádzajú vzniku močových kameňov. Výhody Smilla Finest Healthy Nutrition Sterilised v prehľade: Zvýšený obsah proteínov pre optimálne svalstvo Kontrolovaný obsah tuku a energie pre udržanie váhy DL-metionin pre okysľovanie pH moču a predchádza močovým kameňom S vitamínmi A a E pre dobrý zrak a zdravú kožu S ľanovými semiečkami ako zdrojom omega-3- a omega-6-mastných kyselín pre lesklú srsť Vysoká kompatibilita a stráviteľnosť pre ideálny príjem živín S rastlinnými vláknami pre prirodzené odvádzanie bezoárov S cennými proteínmi na podporu orgánových funkcií S taurínom pre silné srdce a zdravý zrak Bez pridaných farbív, konzervantov a aróm Bez genetických úprav v rámci vyváženej stravy mačiek Bez cukru a laktózy Smilla Finest Healthy Nutrition Sterilised s hydinou - pre zdravý a plnohodnotný život od 1. roku života! Smilla Adult Sterilised s hydinou je vo veľkostiach 300 g, 1 kg, 4 kg a 10 kg (2 x 4 kg + 2 x 1 kg).

za cenu 21.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce