Sľudový kameň Glimmer Wood Rock - 14 kameňov: 10 - 30 cm

Sľudový kameň Glimmer Wood Rock - 14 kameňov: 10 - 30 cm, cca. 24 kg

36.99 €

No tak toto je gól: od producenta Aquadeco Meyer - tento artikel objednávajte v hustej akciu za 72.99 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Pri objednávke nad 45 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Značka: 
SKU: null
Do obchodu

Popis

Aquadeco Meyer

Príjemné pocity nadväzujúci obľúbenej značky Aquadeco Meyer - tento produkt dodávame s úžasnou cenovkou 72.99 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 45 EUR. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Viac o produkte sa dozviete na nasledujúcom videu: Set kameňov Glimmer Wood Rock Vám umožní vytvoriť kúzelný podvodný svet ako mávnutím ruky. Hranaté skaly so sľudovitým efektom sú vhodné k vytvoreniu prekrásnych scenérií, ktoré môžete obnovovať a rôzne meniť. Set Glimmer Wood Rock obsahuje väčšie množstvo kameňov, podľa balenia 4 - 14 kusov, v rôznych veľkostiach i tvaroch. Podľa toho, či budú kamene rovnakého tvaru alebo úplne iné môžete vytvárať stále nové krajiny. Môžete ich podľa ľubovôle stavať alebo nechať ležať a vďaka ich rôznorodosti urobíte krásne efekty s malými zaokrúhleniami alebo krátermi. Pusťte uzdu svojej fantázií! Glimmer Wood Rocks nájdu svoje využitie predovšetkým v aranžmá väčšieho množstva skalísk, môžete však samozrejme použiť kamene i jednotlivo, aby ste dodali akváriu na dôraze. Kamene sú sivé a vykazujú mierny sľudovitý efekt, ktorý vo Vašom akváriu iste nájde svoje uplatnenie. Báječne sa hodí pre aquascaping. Keďže sú kamene mierne vápenité môžu mierne zvýšiť tvrdosť vody. Pre istotu Vám odporúčame pravidelne kontrolovať stupeň tvrdosti a zároveň vodu častejšie meniť. Prosím dbajte na nasledujúce: Pretože sa jedná o úplne prírodný produkt a každý kus je originál, môže dôjsť k miernym odchýlkam vo veľkosti, forme a farbe oproti vyobrazeniu. Glimmer Wood Rock Sets: 60cm Set 80cm Set 100cm Set 120cm Set Počet kameňov 4 5 8 14 Veľkosť 10-16 cm 10-18 cm 10-20 cm 10-30 cm Hmotnosť cca. 6 kg cca. 8 kg cca. 13 kg cca. 24 kg Upozornenie: Tento výrobok je dodávaný priamo od výrobcu, preto je možné, že sa dodacia lehota predĺži. Produkt dostanete väčšinou 3 - 4 dni po objednaní. Zodpovedajúca faktúra bude zaslaná e-mailom vo formáte PDF. * Pokiaľ je to možné, bude tovar doručený vo vyššie uvedenej dodacej lehote. Lehota pre doručenie začína odoslaním objednávky, s výnimkou platby v hotovosti vopred: v tomto prípade začína lehota dňom po vydaní platobného príkazu. Pokiaľ posledný deň lehoty pripadá na sobotu, nedeľu alebo štátny sviatok, lehota sa automaticky predĺži na nasledujúci pracovný deň.

za cenu 72.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce