Škrabadlo Premium XXL - krémová

Škrabadlo Premium XXL - krémová

48.99 €

Veľmi obľúbený produkt čo odoberáme od výrobcu zooplus Exclusive - tento produkt posielame v akcii za 48.99 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 45 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

SKU: 4054651587805
Do obchodu

Popis

zooplus Exclusive

Hit poslednej doby, od zooplus Exclusive - tento produkt kúpite v bombastické akcii za 48.99 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 45€. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

Veľmi stabilné škrabadlo Premium XXL s mimoriadne silným a ťažkým podstavcom je dostatočne stabilné i pre veľké a ťažké plemená mačiek, akými sú ragdoll, britská či mainská mývalia mačka. Vďaka extra robustnému 15 cm kmeňu ovinutému obzvlášť odolným 10 mm silným sisalovým povrazom a štvordielnej hračke si Váš tigrík bude brúsenie pazúrikov užívať tak, ako sa patrí! Krémovo sfarbený plyš s odtlačkami labiek skvelo zapadne do každého interiéru. Mačky si musia svoje pazúriky obrusovať. Okrem toho si mačky škrabaním vyznačujú svoj revír. Vysoké škrabadlo Premium XXL dáva Vašej mačke možnosť si podľa chuti škrabať na pevnom a extra silnom sisalovom povraze. Vaše bytové zariadenie, koberce a záclony zostanú ušetrené od následkov obrusovania mačacích pazúrikov. Nápaditá hračka vo forme loptičky, drzej myšky, vtáčika s pravým perím a extra chumáčom peria sa hojdá na sisalovom povraze a láka Vášho tigríka k hre a zábave. Veľmi masívny podstavec zaisťuje stabilitu. Môžete si byť istí, že škrabadlo Premium XXL odolá i tým najväčším mačkám. Dajte svojmu tigríkovi stabilné škrabadlo Premium XXL na obrusovanie pazúrikov a zaistenie zábavy pri hraní! Škrabadlo Premium XXL v prehľade: V 120 x D 56 x Š 56 cm Hmotnosť: cca 11,5 kg Farba: krémová 1 podstavec: D 56 x D 56 cm x V 4 cm Extra silný a ťažký Potiahnutý plyšom (100 % polyester) So vzorkou labiek 1 sisalový kmeň s plyšovými koncami: Ø 15 cm, V 116 cm S extra silným prírodným sisalom: Ø cca 10 mm Atraktívna hračka s pravým perím na sisalovom povraze Upozornenie: Rovnako ako u iných hračiek by ste mali na Vaše zviera i pri hraní s touto hračkou dohliadať. Prosíme, pravidelne kontrolujte tento produkt, či nedošlo pri používaní k jeho poškodeniu a ak zistíte poškodenie, hračku nahraďte - inak sa nedá vylúčiť zranenie zvieraťa.

za cenu 48.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce