Škrabacia podložka Multi-Scratch z kartónu - D 47 x Š 12 x V 5 cm (motýľ)

Škrabacia podložka Multi-Scratch z kartónu - D 47 x Š 12 x V 5 cm (motýľ)

2.99 €

Toto si zamilujete: od obľúbenej značky zooplus Exclusive - tento artikel je v tento okamih vo výhodnej akcii za 2.99 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad štyridsať päť eur. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym.

SKU: 4054651662700
Do obchodu

Popis

zooplus Exclusive

Výnimočný tovar, čo odoberáme od výrobcu zooplus Exclusive - tento produkt posielame za takmer veľkoobchodnú cenu 2.99 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad štyridsať päť eur. Urobte si radosť.

Koniec so stopami po škrabaní na kobercoch či nábytku! Ponúknite Vašej mačke zmysluplnú alternatívu na brúsenie ich pazúrikov. Na škrabacej podložke Multi-Scratch má Váš tiger kedykoľvek možnosť sa do sýtosti vyblázniť. Základňa je vyrobená zo silného kartónu. Navyše môžete svoju mačičku k brúseniu si pazúrikov práve na tejto podložke podnietiť prídavkom Catnipu. Pazúriky budú ošetrované prirodzeným spôsobom a potreba k ich obrusovaniu bude plne uspokojená. Po opotrebovaní škrabacej podložky Multi-Scratch je možné zvyšky jednoducho odovzdať k ďalšiemu zužitkovaniu. Alternatíva šetrná k životnému prostrediu! Škrabacia podložka Multi-Scratch z kartónu v prehľade Odolná proti poškrábaniu: kompletne vyrobená z robustnej vlnitej lepenky, obojstranná pre dvojnásobnú životnosť S catnipom (Catnip):napomáha k rozptýleniu Vašej mačky, extra zabalený Perfektný doplnok ku škrabadlu Proti útokom mačky na Vaše koberce a tapety Stabilný kartonový rám: zabraňuje extrakcii catnipu Ekologicky šetrná likvidácia Materiál: vlnitá lepenka Rozmery: D 47 x Š 12 x V 5 cm

za cenu 2.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce