Škrabací valec Diogenes M Basic Diagonal - čierny

Škrabací valec Diogenes M Basic Diagonal - čierny

38.99 €

Toto si zamilujete: od firmy zooplus Exclusive - tento tovar si môžete nechať dodať s neuveriteľnou zľavou za 33.99 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 45 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

SKU: 4054651682326
Do obchodu

Popis

zooplus Exclusive

V zľave je od známej značky zooplus Exclusive - tento hit ľahko nájdete vo výhodnej akcii za 33.99 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 45 euro. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Škrabací valec Diogenes sa vyznačuje kvalitným spracovaním a Vaša domáca šelma si s ním užije množstvo zábavy. Spodná a prostredná skrýša sú navzájom prepojené a nabádajú k hre. Horná skrýša je ideálna na spanie a odpočinok. Tiež na vyhliadkovej plošine s útulným pelechom možno nerušene driemať. Celý valec je potiahnutý sisalom a ponúka tak nespočetné škrabacie plochy. Škrabací valec Diogenes Diagonal v krátkom prehľade:: farba: béžová alebo čierna rozmery: celkový rozmer: V 75 x Ø 36 cm potiahnutý sisalovým koberčekom s 3 skrýšami: vnútorný rozmer: cca. Ø 34 x v 20 cm vstupné otvory: cca. š 19 x v 17 cm mäkká plocha na ležanie (dolná) dve prepojené skrýše (dolná / stred) 1 priechodný otvor: Ø 17 cm vnútorné steny skrýš potiahnuté filcom plyšový pelechom s okrajom: rozmer: Ø 37 x v 5 cm plocha na ležanie: cca. Ø 30 cm jemné vystuženie

za cenu 33.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce