Skamenené lístie - 120 cm sada: 11 prírodných kameňov

Skamenené lístie - 120 cm sada: 11 prírodných kameňov, cca. 12 kg

25.99 €

Veľmi obľúbený produkt od kvalitnej značky Aquadeco Meyer - tento tovar si môžete nechať poslať za takmer veľkoobchodnú cenu 72.99 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 45 EUR alebo viac. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Značka: 
SKU: null
Do obchodu

Popis

Aquadeco Meyer

Diskontný od spoločnosti Aquadeco Meyer - tento produkt máte za pár kliknutí pri časovo obmedzenej akcii za 72.99 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 45€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Viac informácií o výrobku nájdete v nasledujúcom videu: Vďaka jemne spriadanej štruktúre a silnému hnedočervenému sfarbeniu tvoria prírodné kamene v sade „Skamenené lístie“ dychberúca dekorácia pre Vaše akvárium. Balenie obsahuje niekoľko kameňov rôznych veľkostí a tak majú majitelia akvárií i fanúšikovia aquascapingu mnoho priestoru pre kreatívne tvorenie. Pokiaľ máte radi aquascaping alebo hľadáte vhodné dekorácie do Vášho terária či sladkovodného akvária, nájdete v sade Skamenené lístie perfektné kúsky pre aranžovanie a výzdobu Vášho akvária. Sada obsahuje deväť až jedenásť prírodných kameňov v hnedočervenej farbe, s bielymi žilkami a štruktúrou pripomínajúca pavučiny. Pretože sada Skamenené lístie obsahuje niekoľko kameňov rôznych veľkostí , môžete pri dekorovaní akvária popustiť uzdu Vašej fantázií a kreativite. Napríklad je možné vytvoriť súvislú skalnú masu, ktorá slúži ako kulisa pre rastliny a živočíchy, alebo môžete rozmiestniť jednotlivé kamene a zdôrazniť tak niektoré prvky. Ľahko vápnité horniny môžu spôsobiť mierne zvýšenie tvrdosti vody, čo nemusia niektorí živočíchy dobre znášať. Je tak žiadúce vodu pravidelne obmeňovať, aby mali rastliny a živočíchy zdravé prostredie, v ktorom sa môžu optimálne vyvíjať. Sady obsahujú kamene rôznych veľkostí pre každú veľkosť akvária. Upozornenie: Jedná sa o prírodný produkt. Každý kus je jedinečný a preto sa môže čo do veľkosti, tvaru a farby líšiť od vyobrazeného výrobku. Sada Skamenené lístie: 60cm sada 80cm sada 100cm sada 120cm sada Počet kameňov 9 11 10 11 Veľkosti 1xL / 3xM / 5xS 1xL / 5xM / 5xS 1xXL / 1xL / 3xM / 5xS 1xXXL / 1xXL / 1xL / 3xM / 5xS Hmotnosť cca. 3,5 kg cca. 5 kg cca. 7 kg cca. 12 kg Upozornenie: Tento výrobok je dodávaný priamo od výrobcu, preto je možné, že sa dodacia lehota predĺži. Produkt dostanete väčšinou 3 - 4 dni po objednaní. Zodpovedajúca faktúra bude zaslaná e-mailom vo formáte PDF. * Pokiaľ je to možné, bude tovar doručený vo vyššie uvedenej dodacej lehote. Lehota pre doručenie začína odoslaním objednávky, s výnimkou platby v hotovosti vopred: v tomto prípade začína lehota dňom po vydaní platobného príkazu. Pokiaľ posledný deň lehoty pripadá na sobotu, nedeľu alebo štátny sviatok, lehota sa automaticky predĺži na nasledujúci pracovný deň.

za cenu 72.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce