Simon's Cat toaleta pre mačky - filter s aktívnym uhlím (3 ks)

1.49 €

Perfektný pochádzajúce od značky zooplus Exclusive - tento artikel čaká na vás v jedinečnej akcii za 1.49 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 45 EUR. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

SKU: 4054651630662
Do obchodu

Popis

zooplus Exclusive

Ponuka pre vás: s preslávenou značkou zooplus Exclusive - tento artikel pořizujte v sezónne zľave za 1.49 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 45 EUR alebo viac. Vy tak neplatíte nič naviac!

Dôležité miesto pre všetky cool mačky! Mačacia toaleta od Simon’s Cat nie je obyčajnou mačacou toaletou - je to dekoratívny šperk, ktorý zaručene upúta pozornosť! Obzvlášť komické sú obrázky vtipnej mačky a logo Simon’s Cat. Horný kryt je pripojený úchytmi pre jednoduché sňatie, čo umožňuje dokonalý prístup pri čistení toalety. Vďaka hygienickému filtru s aktívnym uhlíkom sa všetky pachy zachycujú vo vnútri filtra, a tak je zabránené zapáchanie toalety. K tomu praktická lopatka, ktorá je umiestnená v hornom veku vedľa filtra. Vďaka tejto rozumnej skrýši máte lopatku stále po ruke. S praktickou rukoväťou môžete toaletu pohodlne prenášať. Simon's Cat toaleta pre mačky v prehľade: Priestorná toaleta s krytom pre Vášho tigra Pútavý design Simon's Cat: po stranách vytlačené obrázky drzej mačky s nápisom a na dvierkach je veľká vtipná mačka Simon's Cat Lopatka vždy po ruke: šikovne skrytá vo veku Filter s aktívnym uhlíkom: viaže pachy, ktoré tak neunikajú do okolitého prostredia Dvierka z matného, ľahko priehľadného plastu Dve upínacie spony pre jednoduché sňatie horného krytu Rukoväť na hornej strane pre jednoduché prenášanie Vyrobené v Belgicku Farba: Spodná časť: červená Horná časť: biela s potlačou a červenou časťou obsahujúcou filter Dvierka: matná s potlačou Rozmery: Celkové rozmery: D 48 x Š 37 x V 39 cm Vchod: Š 21 x V 23 cm Horný kryt: 11,5 cm Nástupná výška: 13,5 cm Univerzálny filter s aktívnym uhlíkom 3 ks: V našom e-shope je taktiež v ponuke univerzálny uhlíkový filter (3 ks): v rozmere D 20 x Š 15 x V 0,4 cm, ktorý je možné orezať na mieru Vašim potrebám. Simon's Cat Príbeh: Inšpirovaný vlastnými štyrmi mačkami vymyslel londýnsky animátor a ilustrátor Simon Tofield charakteristickú postavu Simon’s Cat. Cool mačka si získala mnoho priaznivcov hlavne vďaka Youtube videám a vďaka tomu sa stala kultová. Mnoho fanúšikov miluje tento príbeh zo života drzej mačky, preto teraz existuje veľké množstvo fan-artiklov.

za cenu 1.49 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce