sera toxivec - 500 ml

sera toxivec - 500 ml

12.49 €

Obľúbený produkt od výrobcu Sera - tento tovar si môžete nechať poslať v úžasnej akcii za 12.49 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Pri objednávke nad 45 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Značka: 
SKU: 4001942030038
Do obchodu

Popis

Sera

Trhom osvedčený produkt, so známou značkou Sera - tento artikel je v túto chvíľu extra lacno za 12.49 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 45€. Už sa tešíte na svoju objednávku?

sera toxivec je látka s okamžitou účinnosťou. Spoľahlivo odstraňuje amoniak, chlór, chloramín a dusitany. Navyše zabraňuje rastu rias a znižuje potrebu výmeny vody. Všetky výhody v skratke: Zabraňuje rastu rias Viaže ťažké kovy Spoľahlivo odstraňuje amoniak a dusitany Spoľahlivo odstraňuje chlór a chloramíny Znižuje počet výmen vody Chráni kožu rýb Stabilizuje uhličitanovú tvrdosť a pH Zabraňuje vysokej hladine dusičnanov Návod na použitie: 5 ml sera toxivec na 20 litrov vody v populácii rýb a po čistení filtra. V sladkovodnom akváriu bez rastlín môže byť pri vysokom znečistení nutné až päťnásobné použitie. sera toxivec nie je dobre znášaný niektorými mäkkolistými rastlinami. Vhodné pre odstránenie metylénovej modrej, oxalátu malachitovej zelene a manganistanu draselného. Skladujte pri izbovej teplote (15 – 25 °C) a mimo dosah detí a zvierat!

za cenu 12.49 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce