Schesir v želé 6 x 85 g - kuracie plátky so šunkou

Schesir v želé 6 x 85 g - tuniak a šunka

5.29 €

Exkluzívny od firmy Schesir - tento tovar si môžete zaobstarať za perfektnú cenu 4.79 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 45 EUR alebo viac. Urobte si radosť.

Značka: 
SKU: 8005852143075
Do obchodu

Popis

Schesir

Tradičný bestseller, od značky Schesir - tento hit môžete získať takmer zadarmo za 4.79 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 45€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Schesir sa nevyznačuje iba dobrou chuťou vybraných surovín, ale taktiež tým, že je to zdravé krmivo plné dôležitých živín. Chuť, aróma a konzistencia krmiva Schesir je neodolateľná i pre tie najprieberčivejšie mačky. Schesir je zdravý, pretože obsahuje nenasýtené mastné kyseliny omega-3 a omega-6 (kys. linolenovú), ktoré sú rozhodujúce pre zdravé krmivo. Krmivo Schesir je vyrobené pomocou najnovších technológií a jeho výroba je prísne kontrolovaná. Tým je docielená najvyššia kvalita a výborná chuť. Výrobca krmiva Schesir dbá pri výrobe obalov na životné prostredie - na výrobu kartónov je využitých minimálne 80% ekologicky šetrného recyklovaného papiera! Schesir v želé je doplnkové krmivo.

za cenu 4.79 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce