Schesir v želé 12 x 85 g - kuracie plátky

Schesir v želé 12 x 85 g - tuniak a morské riasy

9.79 €

Veľmi obľúbený produkt s akostnou značkou Schesir - tento artikel čaká na vás za skvelú cenu 8.79 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 45€. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Značka: 
SKU: 8005852143105
Do obchodu

Popis

Schesir

Veľmi obľúbený produkt od známeho výrobcu Schesir - tento hit ľahko nájdete výhodne za 8.79 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 45€. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Schesir sa nevyznačuje iba dobrou chuťou vybraných surovín, ale taktiež tým, že je to zdravé krmivo plné dôležitých živín. Chuť, aróma a konzistencia krmiva Schesir je neodolateľná i pre tie najprieberčivejšie mačky. Vyberte si Vášho favorita v tomto úspornom balení 12 x 85 g! Mačacie krmivo Schesir je doplnkové krmivo. Schesir je zdravý, pretože obsahuje nenasýtené mastné kyseliny omega-3 a omega-6 (kys. linolenovú), ktoré sú rozhodujúce pre zdravé krmivo. Krmivo Schesir je vyrobené pomocou najnovších technológií a jeho výroba je prísne kontrolovaná. Tým je docielená najvyššia kvalita a výborná chuť. Výrobca krmiva Schesir dbá pri výrobe obalov na životné prostredie - na výrobu kartónov je využitých minimálne 80% ekologicky šetrného recyklovaného papiera! Využite našu výhodnú ponuku. Teraz ušetrite! 12 x 85 g Schesir v želé - konzervy pre mačky podľa Vašej voľby za výhodnú cenu! Ďalšie informácie k jednotlivým druhom krmiva nájdete pod nasledujúcim odkazom. Nezabudnite, prosím, že táto ponuka platí iba pre produkt č. 299837. Schesir v želé 6 x 85 g

za cenu 8.79 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce