Schesir v želé 12 x 85 g - kuracie plátky

Schesir v želé 12 x 85 g - kuracie plátky

9.79 €

Váš obľúbený produkt, populárneho výrobcu Schesir - tento produkt posielame vo výpredajové akciu za 9.79 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 45 € a je vaša. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Značka: 
SKU: 8005852143167
Do obchodu

Popis

Schesir

Vaše možnosti obohacujúce obľúbenej značky Schesir - tento produkt predávame po zlacnenie za 9.79 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 45 EUR. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Schesir sa nevyznačuje iba dobrou chuťou vybraných surovín, ale taktiež tým, že je to zdravé krmivo plné dôležitých živín. Chuť, aróma a konzistencia krmiva Schesir je neodolateľná i pre tie najprieberčivejšie mačky. Vyberte si Vášho favorita v tomto úspornom balení 12 x 85 g! Mačacie krmivo Schesir je doplnkové krmivo. Schesir je zdravý, pretože obsahuje nenasýtené mastné kyseliny omega-3 a omega-6 (kys. linolenovú), ktoré sú rozhodujúce pre zdravé krmivo. Krmivo Schesir je vyrobené pomocou najnovších technológií a jeho výroba je prísne kontrolovaná. Tým je docielená najvyššia kvalita a výborná chuť. Výrobca krmiva Schesir dbá pri výrobe obalov na životné prostredie - na výrobu kartónov je využitých minimálne 80% ekologicky šetrného recyklovaného papiera! Využite našu výhodnú ponuku. Teraz ušetrite! 12 x 85 g Schesir v želé - konzervy pre mačky podľa Vašej voľby za výhodnú cenu! Ďalšie informácie k jednotlivým druhom krmiva nájdete pod nasledujúcim odkazom. Nezabudnite, prosím, že táto ponuka platí iba pre produkt č. 299837. Schesir v želé 6 x 85 g

za cenu 9.79 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce