Schesir Cat Soup 6 x 85 g - divoký tuniak a papája

Schesir Cat Soup 6 x 85 g - kura a tekvica

6.29 €

Obľúbený produkt od producenta Schesir - tento produkt doručujeme s unikátnou zľavou za 5.99 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Stráviť minimálne štyridsať päť € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Značka: 
SKU: 8005852146762
Do obchodu

Popis

Schesir

Váš obľúbený produkt, od značky Schesir - tento tovar si môžete nechať poslať v neopakovateľnej akcii za 5.99 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 45€. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Aj tí najnáročnejší jedinci medzi mačkami budú mať problémy s tým, aby výrobku Schesir Cat Soup odolali. Ide o lahodné krmivo pre mačky v novej forme - a síce ako polievka. Môžete aplikovať ako extra pokrm alebo podávať medzi jedlami, možno jej aj ozvláštniť bežné suché alebo mokré krmivo.br /> Cat Soup sa skladá zo 100% prírodných surovín a je dostupná v rôznych príchutiach. Stane sa vítanou zmenou v miske Vašej mačky. Polievka je vyrobená pomocou dusenia, pričom neobsahuje farbivá ani konzervanty. Schesir Cat Soup navyše neobsahuje obilniny, teda nespôsobuje alergie ani intolerancie. Schesir Cat Soup 6 x 85g prehľad:   Delikatesná polievka pre mačky Čistá alebo v kombinácii s mokrým či suchým krmivom 100% prírodné: s mäsom alebo rybami doplnenými o zeleninu či ovocie Bezobilná receptúra: vhodné aj pre mačky trpiace alergiami alebo intoleranciami Šetrná príprava: dusené v pare, ručne vyfiletované Velice chutná: akceptováno i mlsnými kočkami Bez farbív a konzervantov Žiadne pokusy na zvieratách Rôzne príchute

za cenu 5.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce