Savic toaleta pre mačky Nestor Impression "Love" - Výhodná sada: Toaleta "Love" + 2 x náhradný uhlíkový filter + 12 ks Bag it up

Savic toaleta pre mačky Nestor Impression "Love" - Výhodná sada: Toaleta "Love" + 2 x náhradný uhlíkový filter + 12 ks Bag it up

19.49 €

Hit z katalógu: od známeho výrobcu savic - tento hit môžete získať v neopakovateľnej akcii za 19.49 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 45 EUR. Neplaťte inde viac než musíte.

Značka: 
SKU: 5411388922900
Do obchodu

Popis

savic

Váš obľúbený tovar, od známeho výrobcu savic - tento produkt obchodujeme pri časovo obmedzenej akcii za 19.49 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 45 EUR. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Toaletu pre mačky už nemusíte schovávať - toaleta s krytom Nestor Impression "Love" má glanc vďaka briliantovému nápisu. Ideálne pre moderného chovateľa mačiek. Praktická toaleta Savic disponuje veľkou, výklopnou prednou stenou, ktorá umožňuje ľahké a pohodlné čistenie. Extra vysoká vanička chráni okolie toalety pred znečistením a je ideálna pre mačky, ktoré vykonávajú potrebu v stoji. Vo viku je zabudovaný filter s aktívnym uhlím, ktorý spolu s vetracou lištou bráni úniku nepríjemných pachov z toalety. Odporúčame filter v pravidelných intervaloch vymieňať. Vrchná časť s praktickým úchytom je pripevnená k spodnej časti pomocou dvoch klipov. Pre ľahší prístup do toalety je možné poklop s priehľadnými lietacími dvierkami vyklopiť smerom nahor. Toaleta Nestor Impression "Love" je vhodná tiež na postupné navykania mačiatok či úzkostlivých mačiek na mačaciu toaletu. Mačka môže toaletu používať so zdvihnutým poklopom, kým si na ňu nezvykne. Savic toaleta pre mačky Nestor Impression „Love“ v krátkom prehľade: · Dizajnová toaleta pre mačky s výklopnou prednou stenou · Moderný vzhľad: briliantový nápis Love mačacie tváre v pestrých farbách – štýlový komiksový vzhľad · Veľký otvor na čistenie: lietacie dvierka môžete kompletne vyklopiť · Vysoká vanička: čistota okolia aj v prípade mačiek, ktoré vykonávajú potrebu v stoji · Znížený vstup · 1 filter s aktívnym uhlím: súčasť balenia · Minimálna tvorba nepríjemných pachov · Vyrobené v Belgicku · Lietacie dvierka z priehľadného plastu: priehľadná a bezhlučná · Praktický úchyt: zabudovaný v poklope · Farba: čierna / strieborná s nápisom "Love" po oboch stranách čierna / biela s komiksovou potlačou po oboch stranách · Rozmery: celkový rozmer (d x š x v): 56 x 39 x 38,5 cm dno (d x š): 45 x 29 cm vanička vnútri (d x š x v): cca. 50 x 34 x 12 - 25 cm vstup (š x v): 21 x 20 cm vstupná výška: 14 cm Savic Bag It Up Litter Tray Bags sú ideálnym doplnkom mačacích toaliet. Odľahčené, priehľadné fóliové vložky do mačacej toalety zabraňujú usadzovaniu moču a hrudiek podstielky na dne a v rohoch toalety. Predlžuje sa tým životnosť toalety. Sáčky Savic Bag It Up Litter Tray Bags zároveň bránia šíreniu zápachu a uľahčujú upratovanie. Viac informácií o Savic Bag It Up Litter Tray Bags nájdete pod nasledujúcim odkazom: Savic Bag it Up Litter Tray Bags Tip: Odporúčame ľahko ohnúť dovnútra klapky na vyklápacom poklope. Ľahšie ho tak otvoríte a zavriete.

za cenu 19.49 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce