Savic toaleta pre mačky Gizmo - 52 cm - pieskovo béžová/ biela

Savic toaleta pre mačky Gizmo - 52 cm - pieskovo béžová/ biela

6.99 €

Prestížny kvalitné značky savic - tento artikel musíte mať extra výhodne za 6.79 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 45€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Značka: 
SKU: 5411388201616
Do obchodu

Popis

savic

Obľúbený produkt od kvalitnej značky savic - tento artikel musíte mať s VIP zľavou pre každého za 6.79 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Stačí naplniť košík tovarom nad štyridsať päť euro a dopravu NEPLATÍTE. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Savic toaleta pre mačky Gizmo - 52 cm u Vás zaboduje na celej čiare: nie je to len o tom, že dobre vyzerá, ale je tiež vysoko stabilne, funkčne a kvalitne spracovaná. Znížená vstupná časť o výške 8,5 cm je vhodná predovšetkým pre mladé mačky, chorých jedincov či mačky seniorov. Na vstupe je zhotovený 7 cm široký, biely ochranný okraj, ktorý je vybavený mriežkou na odpadajúce stelivo. Táto vychytávka zabráni vynášaniu steliva von, čo sa vďaka zachycovaniu steliva na labkách stávalo. Ďalším ochranným opatrením sú zvyšujúce sa bočné steny, ktoré taktiež pomáhajú udržiavať okolie v čistote. Ideálnym doplnkom toalety Savic Gizmo - 52 cm sú Savic Bag it Up Litter Tray Bags o veľkosti Large. Vaši tygri budú novú toaletu milovať a ihneď do nej s chuťou skočí! Savic mačacia toaleta Gizmo - 52 cm - prehľad: Pekná nekrytá toaleta pre mačky Stabilne, funkčne a kvalitne spracovanie Znížený vstup: vhodné pre mladé mačky, seniorov či chorých jedincov Zabudovaná mriežka na okraji vstupu: zadrží stelivo, ktoré mačke priľne na labkách a nechá ich prepadnúť späť do toalety Zvyšujúci sa okraj: moč ani stelivo sa nedostanú von Vhodný doplnok: Savic Bag it Up Litter Tray Bags vo veľkosti Large Vyrobené v Európe Farba: pieskovo béžová/biela Rozmer: D 52 cm x Š 39,5 x V 15 cm Výška vstupu: cca. 8,5 cm Ochranný okraj so zabudovanou mriežkou (vstupná strana): Š 7 cm Savic Bag it Up Litter Tray Bags sú vhodným doplnkom pre všetky mačacie toalety. Odolné, transparentné fóliové vrecia zabraňujú usadzovaniu nasiaknutého steliva, doba používania toalety sa tak výrazne predĺži a nepríjemné pachy vychádzajúce z toalety sú minulosťou. Naviac s pomocou tohto produktu je čistenie toalety skutočne ľahké. Ďalšie informácie k praktickým fóliovým vreciam do mačacích toaliet nájdete pod nasledujúcim odkazom: Savic Bag It Up Litter Tray Bags

za cenu 6.79 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce