Savic Simba toaleta pre mačky so sitom - teplá sivá / biela

Savic Simba toaleta pre mačky so sitom - teplá sivá / biela

26.99 €

Prestížny od známej značky savic - tento produkt obchodujeme v akcii za 26.99 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 45 EUR. Neplaťte inde viac než musíte.

Značka: 
SKU: 5411388205409
Do obchodu

Popis

savic

Diskontný kvalitné značky savic - tento produkt objednáte za bombastickú cenu 26.99 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Naplníte Ak košík tovarom nad štyridsať päť euro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Túto kvalitnú vaničkovú toaletu v modernom dizajne značky Savic vyčistíte vždy ľahko a rýchlo. Vďaka dvom umelohmotným vaničkám na stelivo a sitku sa jednoducho oddelí stolica a hrudky od čistej podstielky. To môžete použiť opakovane a znížite tak jeho spotrebu! Zvýšená zadná strana bráni vypadávaniu podstielky pri hrabaní. Široký okraj je na vstupnej a výstupnej strane opatrený malými otvormi a stelivo, ktoré priľne na labkách, spadne späť do vaničky. Je tak zabránené vypadávaniu podstielky a okolie toalety tak bude hygienicky čisté. Toaleta je veľmi priestranná. Poskytuje dostatok miesta veľkým mačkám alebo väčšiemu počtu mačiek. Savic Simba so sitom v krátkom prehľade: Extra veľká a stabilná vaničková toaleta pre mačky s čistiacim sitom v modernom dizajne Ideálne pre väčšie plemena alebo domácnosti s viacerými mačkami S čistiacim sitom: malé hrudky a exkrementy sú oddelené od čistého steliva Úspora steliva: čisté stelivo môžete použiť opakovane Široký ochranný okraj s perforovanou výstupnou zónou: odnímateľný, znižuje vypadávanie podstielky pri výstupe z toalety Zvýšená zadná strana: bráni vypadávaniu podstielky pri hrabaní S praktickými klipmi: pre pevné spojenie vaničky a sita Vyrobené v Belgicku Farba: sito a ochranný okraj: biela vaničky na stelivo: teplá šedá Rozmery:  celkove: d 64 x š 46 x v 31 cm vnútri: cca. d 54,8 x š 37 cm výška vaničky vzadu: 31 cm (bez ochranného okraja cca. 30 cm) vstupná výška vpredu: 19 cm (bez ochranného okraja cca. 18 cm) vstupná zóna: d 25 x š 5 cm otvory sita: Ø 9 mm Obsah balenia: 2 uzavreté vaničky na stelivo, 1 sito, 1 ochranný okraj, 4 uzatváracie klipy

za cenu 26.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce