Savic Puppy Trainer vložky do psej toalety - XL: D 90 x Š 60 cm

Savic Puppy Trainer vložky do psej toalety - XL: D 90 x Š 60 cm, 30 kusů

27.99 €

No tak toto je gól: s trendy značkou savic - tento tovar si môžete zakúpiť pri časovo obmedzenej akcii za 14.99 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 45€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

Značka: 
SKU: 5411388352301
Do obchodu

Popis

savic

Veľmi obľúbený produkt od top značky savic - tento hit môžete zohnať takmer zadarmo za 14.99 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 45€. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Vložky do trénovacej súpravy Puppy Trainer od Savic sú ideálne pre výchovu Vášho psa. Už žiadne cikanie na koberec a na parkety! Povrch vložiek Puppy Trainer je z voštinovej štruktúry, ktorá je pre psov príjemná. Pod ňou sa nachádza vrstva gélu, ktorá absorbuje vlhkosť a zápach. Vďaka tomu je vložka už pol minúty po použití zase suchá. Spodná strana je potiahnutá fóliou, ktorá neprepustí vodu. Žiadna vlhkosť teda nemá šancu prejsť až na zem. Pre výchovu psa môžete používať i samotnú vložku, napriek tomu ju odporúčame využiť v kombinácii so súpravou Starter Set z umelej hmoty, aby ste mali väčšiu istotu, že sa na podlahu nič nedostane. Nechajte Vášho psa vykonať svoju potrebu na podložke Puppy Trainer a ihneď ho odmeňte. Vložka sa musí po každom použití vymeniť, aby sa Váš pes i naďalej cítil ako na správnom mieste pre vykonávanie svojej potreby. Vo fáze zabývania umiestňujte každý deň podložku blízko vonkajších dverí, kým Váš pes nebude u dverí stáť zakaždým, keď bude chcieť vykonať potrebu. Teraz si Váš pes konečne zvykne chodiť na záchod von. Výhody vložiek Puppy Trainer: absorbujú vodu a pachy v ponuke v rôznych veľkostiach určené i pre použitie v transportných boxoch Rozmery vložiek Puppy Trainer: Veľkosť Délka Šířka Medium 45 cm 30 cm Large 60 cm 45 cm XL 90 cm 60 cm

za cenu 14.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce