Savic Puppy Trainer vložky do psej toalety - XL: D 90 x Š 60 cm

Savic Puppy Trainer vložky do psej toalety - Dvojbalení Medium: 2 x 50 kusů

6.99 €

Špičkový tovar, čo nám dodáva savic - tento artikel odporúčame s VIP zľavou pre každého za 12.99 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 45€. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Značka: 
SKU: 5411388032470
Do obchodu

Popis

savic

V akcii je len tu od kvalitnej značky savic - tento produkt dodávame v úžasnej akcii za 12.99 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 45€. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Vložky do trénovacej súpravy Puppy Trainer od Savic sú ideálne pre výchovu Vášho psa. Už žiadne cikanie na koberec a na parkety! Povrch vložiek Puppy Trainer je z voštinovej štruktúry, ktorá je pre psov príjemná. Pod ňou sa nachádza vrstva gélu, ktorá absorbuje vlhkosť a zápach. Vďaka tomu je vložka už pol minúty po použití zase suchá. Spodná strana je potiahnutá fóliou, ktorá neprepustí vodu. Žiadna vlhkosť teda nemá šancu prejsť až na zem. Pre výchovu psa môžete používať i samotnú vložku, napriek tomu ju odporúčame využiť v kombinácii so súpravou Starter Set z umelej hmoty, aby ste mali väčšiu istotu, že sa na podlahu nič nedostane. Nechajte Vášho psa vykonať svoju potrebu na podložke Puppy Trainer a ihneď ho odmeňte. Vložka sa musí po každom použití vymeniť, aby sa Váš pes i naďalej cítil ako na správnom mieste pre vykonávanie svojej potreby. Vo fáze zabývania umiestňujte každý deň podložku blízko vonkajších dverí, kým Váš pes nebude u dverí stáť zakaždým, keď bude chcieť vykonať potrebu. Teraz si Váš pes konečne zvykne chodiť na záchod von. Výhody vložiek Puppy Trainer: absorbujú vodu a pachy v ponuke v rôznych veľkostiach určené i pre použitie v transportných boxoch Rozmery vložiek Puppy Trainer: Veľkosť Délka Šířka Medium 45 cm 30 cm Large 60 cm 45 cm XL 90 cm 60 cm

za cenu 12.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce