Savic Puppy Trainer Starter sada pre šteňatá - veľ. XL

Savic Puppy Trainer Starter sada pre šteňatá - veľ. XL, vrátane 7 vložiek

42.99 €

Neodoláte: od populárneho výrobcu savic - tento artikel sa na vás teší za vynikajúcu cenu 29.99 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 45€. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Značka: 
SKU: 5411388324209
Do obchodu

Popis

savic

Váš obľúbený produkt, originálne od labelu savic - tento tovar si môžete nechať dodať pri časovo obmedzenej akcii za 29.99 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 45 EUR. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Súprava pre tréning šteniat Puppy Trainer Starter Set zahŕňa protišmykovú, vodu neprepúšťajúcu podložku z umelej hmoty a príslušné vložky. Vaňa z umelej hmoty dodatočne slúži ako ochrana proti premokaniu vlhkosti a dáva Vášmu psovi jasne najavo, kde si smie uľaviť. Nechajte Vášho psa vykonať svoju potrebu na podložke Puppy Trainer a ihneď ho odmeňte. Vložka sa musí po každom použití vymeniť, aby sa Váš pes i naďalej cítil ako na správnom mieste pre vykonanie svojej potreby. Vo fáze zabývania umiestňujte každý deň podložku blízko vonkajších dverí, kým Váš pes nebude pri dverách stáť zakaždým, keď bude chcieť ísť na potrebu. Teraz si Váš pes konečne zvykne chodiť na záchod mimo Váš byt. Puppy Trainer Starter Set prehľadne: vodotesná podložka z umelej hmoty vložky absorbujúce vodu a pachy v ponuke v rôznych veľkostiach Rozmery súpravy Puppy Trainer: Veľkosť Vonkajšie rozmery Vnútorné rozmery Výška Medium D 46,5 x Š 33,5 cm D 37 x Š 25 cm 4 cm Large D 62,5 x Š 47,5 cm D 53 x Š 37 cm 4 cm XL D 94,5 x Š 64,5 cm D 87 x Š 56 cm 4 cm

za cenu 29.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce