Savic Puppy Trainer Pads s aktívnym uhlím - Medium: D 45 x Š 30 cm

Savic Puppy Trainer Pads s aktívnym uhlím - Medium: D 45 x Š 30 cm, 50 kusov

7.99 €

No a toto chcete: čo berieme od značky savic - tento tovar si môžete nechať dodať za úžasnú cenu 7.99 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 45 EUR. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Značka: 
SKU: 5411388602307
Do obchodu

Popis

savic

Diskontný od savic - tento tovar si môžete kúpiť vo výpredajové akciu za 7.99 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Stráviť minimálne štyridsať päť € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Než sa váš štvornohý miláčik naučí vykonávať potrebu vonku, chce to veľa trpezlivosti. Podložky Trainer Puppy Pads s aktívnym uhlím od firmy Savic môžu byť pre Vás v tomto období praktickou pomôckou. Dostupné výhradne na zoohit. Povrch z vlizelínu sa vyznačuje rýchlou absorpciou tekutín. Vrstva z aktívnych uhlíkových vlákien veľmi dobre viaže zápachy a zabraňuje tvorbe nepríjemného pachu moču u vás doma. Silikagélová náplň bezpečne a spoľahlivo absorbuje tekutiny. Vďaka spodnej strane, ktorá je pokrytá fóliou, nič nepresiakne. Ak chcete svojho štvornohého priateľa trénovať k čistote v domácnosti, umiestnite Puppy Pad na pokojné miesto, mimo miesta na spanie a kŕmenie. Oboznámte šteniatko s podložkoou Puppy Pad a vôňou feromónov. Pri každej potrebe umiestnite šteniatko na podložku. Podložku posúvajte každý deň ďalej k dverám, až kým sa nenachádza na požadovanom mieste. Počas každej potreby buďte trpezliví a vymeňte podložku po každom použití. Savic Puppy Trainer Pads s aktívnym uhlím - stručný prehľad: Inovatívne výchovné a výcvikové podložky pre šteniatka a psov Ideálne na tréning k čistote v domácnosti Dostupné exkluzívne na zoohit Povrch z vlizelínu a aktívnych uhlíkových vlákien: vysoká absorpcia a viazanie zápachu S feromónovým atraktantom: povzbudzuje psa k používaniu podložky, môže skrátiť dobu tréningu 6 vrstiev: extra silné a bezpečné Silikagélová výplň: rýchlo a bezpečne absorbuje tekutiny, premieňa ich na gél Zabraňuje otlačkom špinavých labiek: podložka zachytáva tekutiny Ochrana pred vytečením: spodná strana podložky zabraňuje presakovaniu tekutín Stabilný materiál z vlizelínu: udržiava podložku neporušenú aj pri vysokej vlhkosti Univerzálne použitie: vhodné aj ako podložka do prepraviek pre psov Roztomilý motív psa na spodnej strane Farba: Vrchná strana: sivá Spodná strana: biela s motívom psa Materiál: Vrchná strana: aktívne uhlie / vlizelín Výplň: silikagél Spodná strana: fólia Rozmery: Medium: D 45 x Š 30 cm Large: D 60 x Š 45 cm Obsah: 50 kusov

za cenu 7.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce