Savic Nestor toaleta - earth blue / biela

Savic Nestor toaleta - Výhodná sada: Toaleta Nestor svetlošedá + 2 x náhradný uhlíkový filter + 12 ks Bag it up

16.99 €

Váš obľúbený tovar, od obľúbenej spoločnosti savic - tento produkt ponúkame za jedinečnú cenu 16.99 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 45 euro. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Značka: 
SKU: 5411388022716
Do obchodu

Popis

savic

Unikátny čo berieme od značky savic - tento artikel pořizujte v perfektnej akcii za 16.99 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Stráviť minimálne štyridsať päť € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Toaleta Nestor od Savic má extra vysokú spodnú nádobu a to zaručuje dobré tesnenie toalety. Vďaka zvýšenej zadnej časti je vhodná taktiež pre mačky, ktoré svoju potrebu vykonávajú v stoji. Dvojfarebný kryt zo zabudovaným úchytom sa s pomocou dvoch svoriek dá pripevniť k spodnej nádobe. Pre jednoduché čistenie je možné kryt vyklopiť. V kryte je zabudovaný filter z aktívneho uhlia, ktorý zaistí, že nepríjemný zápach nepreniká von z toalety. Filter pravidelne vymieňajte. Toaleta Nestor sa výborne hodí pri navykaní bojazlivých mačiek či mačiatok na toalety s krytom. Na začiatku nechajte kryt vyklopený, aby si mačka mohla pomaly na toaletu zvykať. Vysokú spodnú nádobu je možné používať i bez krytu. Savic mačacia toaleta Nestor v prehľade: farba: biela s výraznou svetlo zelenou či decentnou svetlo šedou vysoká spodná nádoba dobre tesní vyklápací kryt plynule vyklápacie dvierka z priehľadného plastu zabudovaný úchyt v kryte 1 filter z aktívneho uhlia súčasťou dodávky Made in Belgium Rozmery: celkom: D 56 x Š 39 x V 38,5 cm podlaha: D 45 x Š 29 cm spodná nádoba vo vnútri: cca. D 50 x Š 34 x V 12-25 cm vchod: Š 21 x V 20 cm výška vstupu: 14 cm Odporúčame: svorky na uzavretie vyklápacieho krytu ohnite mierne smerom dovnútra. Tým môžete kryt rýchlejšie a jednoduchšie otvoriť a zatvoriť. Savic Bag It Up Litter Bagy sú ideálnym doplnkom mačacích toaliet. Odľahčené, priehľadné fóliové vložky do mačacej toalety zabraňujú usadzovaniu moči a hrudiek podstielky na dne rôznych toaliet. Predlžuje sa tým životnosť toalety, sáčky zároveň zabraňujú zápachu a uľahčujú upratovanie. Viac informácií o Savic Bag It Up Litter Tray Bags nájdete tu: Savic Bag It Up Litter Tray Bags

za cenu 16.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce