Savic Nestor toaleta - earth blue / biela

Savic Nestor toaleta - svetlozelená

16.99 €

Produkt osvedčený zákazníkmi, s preslávenou značkou savic - tento produkt posielame výhodne za 9.99 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Zásielky nad 45 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Značka: 
SKU: 5411388022709
Do obchodu

Popis

savic

Poctivý výrobok, pochádzajúce od značky savic - tento produkt obchodujeme vo výhodnej akcii za 9.99 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Stačí naplniť košík tovarom nad štyridsať päť euro a dopravu NEPLATÍTE. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Toaleta Nestor od Savic má extra vysokú spodnú nádobu a to zaručuje dobré tesnenie toalety. Vďaka zvýšenej zadnej časti je vhodná taktiež pre mačky, ktoré svoju potrebu vykonávajú v stoji. Dvojfarebný kryt zo zabudovaným úchytom sa s pomocou dvoch svoriek dá pripevniť k spodnej nádobe. Pre jednoduché čistenie je možné kryt vyklopiť. V kryte je zabudovaný filter z aktívneho uhlia, ktorý zaistí, že nepríjemný zápach nepreniká von z toalety. Filter pravidelne vymieňajte. Toaleta Nestor sa výborne hodí pri navykaní bojazlivých mačiek či mačiatok na toalety s krytom. Na začiatku nechajte kryt vyklopený, aby si mačka mohla pomaly na toaletu zvykať. Vysokú spodnú nádobu je možné používať i bez krytu. Savic mačacia toaleta Nestor v prehľade: farba: biela s výraznou svetlo zelenou či decentnou svetlo šedou vysoká spodná nádoba dobre tesní vyklápací kryt plynule vyklápacie dvierka z priehľadného plastu zabudovaný úchyt v kryte 1 filter z aktívneho uhlia súčasťou dodávky Made in Belgium Rozmery: celkom: D 56 x Š 39 x V 38,5 cm podlaha: D 45 x Š 29 cm spodná nádoba vo vnútri: cca. D 50 x Š 34 x V 12-25 cm vchod: Š 21 x V 20 cm výška vstupu: 14 cm Odporúčame: svorky na uzavretie vyklápacieho krytu ohnite mierne smerom dovnútra. Tým môžete kryt rýchlejšie a jednoduchšie otvoriť a zatvoriť. Savic Bag It Up Litter Bagy sú ideálnym doplnkom mačacích toaliet. Odľahčené, priehľadné fóliové vložky do mačacej toalety zabraňujú usadzovaniu moči a hrudiek podstielky na dne rôznych toaliet. Predlžuje sa tým životnosť toalety, sáčky zároveň zabraňujú zápachu a uľahčujú upratovanie. Viac informácií o Savic Bag It Up Litter Tray Bags nájdete tu: Savic Bag It Up Litter Tray Bags

za cenu 9.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce