Savic mačacia toaleta Aseo XXL so zvýšeným okrajom - svetlo sivá/biela

Savic mačacia toaleta Aseo XXL so zvýšeným okrajom - svetlo sivá/biela

16.49 €

No tak toto je gól: čo odoberáme od výrobcu savic - tento produkt predávame výhodne za 14.49 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 45 € a je vaša. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Značka: 
SKU: 5411388200114
Do obchodu

Popis

savic

Špičkový tovar, od kvalitného výrobcu savic - tento artikel musíte mať za vynikajúcu cenu 14.49 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Stačí naplniť košík tovarom nad štyridsať päť euro a dopravu NEPLATÍTE. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Priestorná toaleta značky Savic ponúka dostatočne veľký priestor pre vykonanie potreby veľkým mačkám alebo celej skupinke mačiek. Zvýšený okraj a zadná strana zaistí, aby všetko ostalo vo vnútri toalety, obzvlášť pokiaľ Vaša mačka vykonáva potrebu v stoji alebo exkrementy zahrabáva. Okolie toalety tak ostane čisté a hygienické. Znížený vstup uľahčuje prístup mačiatkám, starším alebo chorým a slabým mačkám. Biely okraj možno v prípade čistenia toalety ľahko oddeliť od sivej misy. Savic mačacia toaleta Aseo XXL so zvýšeným okrajom v krátkom prehľade: veľmi priestorná mačacia toaleta ideálne pre veľké plemená alebo skupinky mačiatok, vrátane vrhu mačiatok zvýšená zadná strana a špeciálne tvarovaný okraj: stelivo ostane vo vnútri toalety a okolie tak bude hygienicky čisté znížený vstup: bezproblémový prístup pre mačiatka, choré, slabé a staršie mačky odnímateľný okraj: pre ľahké čistenie vyrobené v Belgicku farba: svetlo sivá s bielym okrajom alebo mocca s bielym okrajom rozmery: celkový rozmer: D 67,5 x Š 48,5 x V 28 cm vnútorný rozmer: cca. D 56 x Š 39 x V 27,5 cm predný vstup cca. 17,5 cm (bez okraja cca. 14,0 cm) misa vzadu cca. 28,0 cm (bez okraja cca. 26,5 cm) okraj presahujúci do vnútra: cca. 3 cm Savic Bag It Up Litter Bagy sú ideálnym doplnkom mačacích toaliet. Odľahčené, priehľadné fóliové vložky do mačacej toalety zabraňujú usadzovaniu moči a hrudiek podstielky na dne rôznych toaliet. Predlžuje sa tým životnosť toalety, sáčky zároveň zabraňujú zápachu a uľahčujú upratovanie. Viac informácií o Savic Bag It Up Litter Tray Bags nájdete tu: Savic Bag It Up Litter Tray Bags

za cenu 14.49 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce