Savic Bag it Up Litter Tray Bags - Medium - 3 x 12 ks

Savic Bag it Up Litter Tray Bags - Maxi - 3 x 12 ks

3.79 €

Prestížny s osvedčenou značkou savic - tento artikel sa na vás teší vo výhodnej akcii za 9.49 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 45 EUR a viac! Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Značka: 
SKU: 5411388033521
Do obchodu

Popis

savic

Z rebríčka najpredávanejších tovarov pochádza s trendy značkou savic - tento produkt obchodujeme s extra zľavou za 9.49 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 45 EUR alebo viac. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

S produktom Savic Bag it Up Litter Tray Bags je čistenie mačacej toalety tak ľahké, ako ešte nikdy: položte jeden sáčok do toalety a pretiahnite kraj fólie cez okraje toalety. Pokiaľ je nutné, tak okraje upevnite. Potom môžete nasypať stelivo. Keď budete chcieť toaletu vyčistiť, vytiahnete vrecko, pevne uzavrite a vyhodíte do kontajnere. Tak ostane mačacia toaleta až do najbližšieho čistenia svieža! Vďaka ochrannej, pevnej fólii už nemôžu pristáť čiastočky moču na vnútorných stenách toalety, čím zabránite nepríjemným zápachom. Tým predlžujete životnosť mačacej toalety. So Savic Bag it Up Litter Tray Bags je čistenie záchodku až detsky jednoduché! Savic Bag it Up Litter Tray Bags - prehľad: Praktické, fóliové vrecká pre všetky otvorené i zavtvorené toalety Hygienické: zabraňujú usadzovaniu moču na stenách toalety a chráni tak pred nepríjemným zápachom Predlžuje možnosť využívania toalety, pretože vnútorné steny sú chránené pred agresívnym močom Ľahké a rýchle čistenie toalety Univerzálne využitie pre všetky druhy toaliet: možno použiť až do maximálneho uvedeného rozmeru Pevné Čistota a sviežosť Materiál: polyetylén (PE) Farba: mliečna transparentná Prehľad rozmerov Savic Bag it Up Litter Tray Bags: Veľkosť vhodné pre toaletu do vhodné pre SAVIC toaletu Obsah balenia Medium D 42 x Š 32 cm Iriz-42 cm Duchesse 12 kusov Large D 50 x Š 36 cm Iriz-50 cm Gizmo-52 cm Oscar 12 kusov Maxi D 55 x Š 43 cm Nestor Nestor Impression “Kitten Ribbon” Nestor Impression “Cartoon” Nestor Corner Aseo s vysokým okrajom 12 kusov Jumbo D 67 x Š 48 cm Nestor XXL Aseo XXL so zvýšeným okrajom 6 kusov Hop In D 58,5 x Š 39 cm x V 39,5 cm Hop In 6 kusov

za cenu 9.49 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce