Sanicat Diamonds - 3 x 3

Sanicat Diamonds - 3 x 3,8 l

5.49 €

Špičkový tovar, s trendy značkou Sanicat - tento produkt kúpite pri práve prebiehajúcej akcii za 15.99 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 45 EUR. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Značka: 
SKU: 8411514802066
Do obchodu

Popis

Sanicat

Ponuka pre vás: s preslávenou značkou Sanicat - tento artikel sa na vás teší v perfektnej akcii za 15.99 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 45€. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Sanicat Diamonds je podstielka zo silikátových perál, s ktorým je čistenie veľmi jednoduché. Toto stelivo je tak ideálne pre tých majiteľov mačiek, ktorí nemajú na čistenie mačacej toalety dostatok času.  Vďaka zloženiu je podstielka veľmi ľahká a takmer bezprašná. Nelepí sa tak na mačacie labky. Váš domov tak bude hygienicky čistý. Sanicat Diamonds zaistí vynikajúcu absorpciu a optimálnu kontrolu pachov. Moč, zápach a zárodky sú počas sekúnd neutralizované – vhlkosť je absorbovaná a molekuly pachov sú pohltené. Veľké množstvo mikropórov okamžite absorbuje vlhkosť. Mačacia toaleta tak zostane vždy suchá. Zrnká podstielky sú veľmi jemné a mäkké. Sú tak veľmi šetrné k citlivým mačacím labkám. Sanicat Diamonds v krátkom prehľade: Podstielka zo silikátových perál Vysoká savosť: účinne absorbuje moč, zápach a zárodky Optimálna kontrola pachov: vďaka pohlcovaniu pachov Jemné, mäkké zrnka: jemný k citlivým mačacím labkám Jednoduché čistenie: úspora času pri upratovaní Takmer bezprašný

za cenu 15.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce