Royal Canin X-Small Adult - 1

Royal Canin X-Small Adult - 3 kg

30.99 €

V akcii je len tu čo berieme od značky Royal Canin Size - tento produkt predávame v úžasnej akcii za 16.49 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 45 EUR alebo viac. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

SKU: 3182550793735
Do obchodu

Popis

Royal Canin Size

Neodoláte: so známou značkou Royal Canin Size - tento artikel pořizujte za mimoriadne nízku cenu 16.49 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 45€. Vy tak neplatíte nič naviac!

Chrup malých psov sa skladá z veľmi úzko vedľa seba stojacich zubov. Medzi zubami môžu zostať baktérie a zvyšky suchého krmiva, vytvorí sa zubný povlak na zuboch a z toho potom vzniká zubný kameň. Malé psie rasy potrebujú tiež dodatočne dobre stráviteľné krmivo. Royal Canin X-Small Adult krmivo pre psov s mnohými živinami a špeciálnymi malými kroketami je zaručene výborná pochúťka aj pre malých psov s mlsným jazýčkom. Malí psi môžu byť citliví na častú zmenu krmiva, čo sa môže prejaviť mäkkou stolicou, plynatosťou alebo zápchou. Preto je nutné kŕmiť psa len kvalitným a vysoko stráviteľným krmivom s vybraným zložením a rozpustnou vlákninou. Malí psi pod 4 kg môžu mať citlivú kožu aj srsť. To spôsobuje čiastočne reakcia imunitného systému psa na alergény a peľ v životnom prostredí. Preto by sa mala ochranná funkcia pokožky posilňovať stravou. Krmivo pre psov s optimálnym zložením živín, obohatené s EPA / DHA, sa môže pozitívne prejaviť na koži a srsti Royal Canin X-Small Adult suché krmivo pre psov je zostavené špeciálne pre potrebu dospelých psov najmenších rás (do 4 kg) od 10 mesiaca: Ochrana proti zubnému kameňu: trifosfát sodný zachytí v slinách obsiahnutý vápnik, preto už potom nie je k dispozícii k tvorbe zubného kameňa Ochrana kože a srsti: vitamíny a aminokyseliny zlepšujú bariérovú funkciu kože a znemožnia vznik baktérií. EPA / DHA, vitamín A, biotín, rybí olej, kyselina linolová a zinok zaručí lesklú srsť a zníži tvorbu lupín Funkcia močových ciest: zvláštne zloženie živín podporuje zdravie a funkciu močových ciest veľmi malých psov Veľká obľúbenosť: starostlivo vybrané živiny a prirodzená aróma zaručí veľkú obľúbenosť tohto krmiva u Vášho psa. Špeciálna veľkosť krokiet,ich forma a štruktúra uľahčujú požitie aj u prieberčivých psov Udržanie ideálnej hmotnosti: L-Carnitin mobilizuje tukové rezervy, znižuje ukladanie tuku a pomáha tak pri zachovaní ideálnej váhy

za cenu 16.49 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce