Royal Canin X-Small Adult - 1

Royal Canin X-Small Adult - 1,5 kg

9.99 €

Exkluzívny od firmy Royal Canin Size - tento tovar si môžete nechať doručiť vo zľavové akciu za 9.99 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Stačí naplniť košík tovarom nad štyridsať päť euro a dopravu NEPLATÍTE. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

SKU: 3182550793728
Do obchodu

Popis

Royal Canin Size

Neodoláte: so známou značkou Royal Canin Size - tento artikel nakupujte extra lacno za 9.99 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 45 euro. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Chrup malých psov sa skladá z veľmi úzko vedľa seba stojacich zubov. Medzi zubami môžu zostať baktérie a zvyšky suchého krmiva, vytvorí sa zubný povlak na zuboch a z toho potom vzniká zubný kameň. Malé psie rasy potrebujú tiež dodatočne dobre stráviteľné krmivo. Royal Canin X-Small Adult krmivo pre psov s mnohými živinami a špeciálnymi malými kroketami je zaručene výborná pochúťka aj pre malých psov s mlsným jazýčkom. Malí psi môžu byť citliví na častú zmenu krmiva, čo sa môže prejaviť mäkkou stolicou, plynatosťou alebo zápchou. Preto je nutné kŕmiť psa len kvalitným a vysoko stráviteľným krmivom s vybraným zložením a rozpustnou vlákninou. Malí psi pod 4 kg môžu mať citlivú kožu aj srsť. To spôsobuje čiastočne reakcia imunitného systému psa na alergény a peľ v životnom prostredí. Preto by sa mala ochranná funkcia pokožky posilňovať stravou. Krmivo pre psov s optimálnym zložením živín, obohatené s EPA / DHA, sa môže pozitívne prejaviť na koži a srsti Royal Canin X-Small Adult suché krmivo pre psov je zostavené špeciálne pre potrebu dospelých psov najmenších rás (do 4 kg) od 10 mesiaca: Ochrana proti zubnému kameňu: trifosfát sodný zachytí v slinách obsiahnutý vápnik, preto už potom nie je k dispozícii k tvorbe zubného kameňa Ochrana kože a srsti: vitamíny a aminokyseliny zlepšujú bariérovú funkciu kože a znemožnia vznik baktérií. EPA / DHA, vitamín A, biotín, rybí olej, kyselina linolová a zinok zaručí lesklú srsť a zníži tvorbu lupín Funkcia močových ciest: zvláštne zloženie živín podporuje zdravie a funkciu močových ciest veľmi malých psov Veľká obľúbenosť: starostlivo vybrané živiny a prirodzená aróma zaručí veľkú obľúbenosť tohto krmiva u Vášho psa. Špeciálna veľkosť krokiet,ich forma a štruktúra uľahčujú požitie aj u prieberčivých psov Udržanie ideálnej hmotnosti: L-Carnitin mobilizuje tukové rezervy, znižuje ukladanie tuku a pomáha tak pri zachovaní ideálnej váhy

za cenu 9.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce