Royal Canin VD Urinary S/O Small Dog - 8 kg

Royal Canin VD Urinary S/O Small Dog - 8 kg

104.99 €

Vaše možnosti obohacujúce originálne od labelu Royal Canin Veterinary Diet - tento produkt máte po jednoduchej objednávke vo zľavové akciu za 54.99 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 45€. Vy tak neplatíte nič naviac!

SKU: 3182550780971
Do obchodu

Popis

Royal Canin Veterinary Diet

Nie je prečo váhať, so známou značkou Royal Canin Veterinary Diet - tento tovar zakúpite v časovej obmedzenej zľave za 54.99 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 45 € a poštovné máte ZADARMO. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Royal Canin VD Urinary S/O Small Dog je komplexné krmivo vyvinuté špeciálne pre psov malých plemien, ktorí majú problémy s močovými kameňmi. Špeciálna receptúra spočíva vo vytvorení takého prostredia, v ktorom sa kryštály už ďalej tvoriť nedokážu a tie už vzniknuté sa začnú postupne rozpúšťať. Krmivo pre psov Urinary od Royal Canin má nízky obsah proteínov a tiež nižší pomer horčíka. Táto skutočnosť spôsobuje okyslenie moču, čo prispieva k zníženiu rizika tvorby nových kameňov. Okrem toho krmivo pomáha zničiť kamene už existujúce. Zároveň obsahuje látky, ktoré sa starajú o chrup zvieraťa, pretože viažu kalcium obsiahnutý v slinách, ktorí je zodpovedný za tvorbu zubného kameňa. Indikácie: U struvitových kameňov: rozpustenie a zabránenie opätovnému vzniku U oxylátov: zabránenie recidívy Bakteriálny zápal močového mechúra: zabezpečenie sekundárnych struvitových kryštálov (v spojení s adekvátnou liečbou pomocou antibiotik) Kontraindikácie: Chronické ochorenie obličiek (CNI) Ochorenie srdca (ak je vyžadované obmedzenie sodíka) Súbežné užívanie iných moč okysľujúcich liečiv Rastová fáza, gravidita alebo laktácia Royal Canin VD Urinary S/O Small Dog - prehľad: Suché krmivo pre dospelých psov malých plemien starajúca o močové cesty Komplexné diétne krmivo vhodné pre jedincov, u ktorých sa vyskytli močové kamene a ochorenie dolných močových ciest Špeciálna receptúra: s nízkym obsahom horčíka a nižším pomerom bielkovín Nízka hodnota RSS: nižšie desaturácia moču(RSS = relatívna supersaturácia) znamená menšej koncentrácii iónov, ktoré sa podieľajú na vzniku kryštálov v moči Riedenie moču:zriedenie moču znižuje riziko výskytu struvitov alebo oxylátov Rozpustenie struvitov: podporuje likvidáciu už existujúcich struvitových kameňov Profylaxia zubného kameňa: viaže vápnik obsiahnutý v slinách, teda pôsobí proti vzniku zubného kameňa

za cenu 54.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce