Royal Canin VD Urinary S/O Moderate Calorie - 12 kg

Royal Canin VD Urinary S/O Moderate Calorie - 12 kg

129.99 €

Urobte si radosť: od firmy Royal Canin Veterinary Diet - tento artikel je v tento okamih pri likvidácii skladu za neprekonateľných 62.99 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 45 € a je vaša. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

SKU: 3182550780926
Do obchodu

Popis

Royal Canin Veterinary Diet

Príjemné pocity nadväzujúci od popredného výrobcu Royal Canin Veterinary Diet - tento tovar si môžete nechať poslať v perfektnej akcii za 62.99 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad štyridsať päť eur. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Psy často trpia ochorením močových ciest, ktoré môže viesť k zvýšenej tvorbe močových kameňov. Diétne krmivo Royal Canin VD Urinary S/O Moderate Calorie bolo vyvinuté špeciálne pre psích jedincov trpiacich nielen zápaly močového mechúra alebo výskytom močových kameňov, ale aj nadváhou. Zloženie krmiva napomáha pri rozpúšťaní struvovitých kameňov. Jeho podávanie odporúčame tiež pre prevenciu vzniku močových kameňov, zápalov močového mechúra a tiež nadváhy. Ďalším pozitívnym výsledkom podávania tohto špeciálneho krmiva je zvýšený objem moču. RSS hodnota krmiva je nízka a dochádza tak k redukcii iónov, ktoré zapríčiňujú zvýšenú tvorbu močových kameňov. Indikácie: rozpúšťanie močových kameňov bakteriálny zápal močového mechúra prevencia vzniku vápenatých kameňov prevencia vzniku struvovitých kameňov Kontraindikácie: chronická nedostatočnosť obličiek, metabolická acidóza srdcová nedostatočnosť hyperlipidémia pankreatitída paralelná liečba lieky, ktoré okysličujú moč gravidné alebo dojčiace fény -šteňatá Špecifické vlastnosti výrobku : rozpúšťanie struvovitých kameňov: zloženie krmiva URINARY S/O účinne napomáha rozpúšťaniu kameňov riedenie moču: zvýšenie objemu moču má preventívny účinok proti tvorbe močových kameňov nízka RSS-hodnota moču: redukuje počet iónov, ktoré spôsobujú vznik kameňov optimálne množstvo energie: znížený obsah energie napomáha jedincom so sklonom k nadváhe (po kastrácii, s minimom pohybu, genetické podmienenie) udržať optimálnu hmotnosť Doba liečby : 5 - 12 týždňov, resp. do rozpustenia všetkých močových kameňov - krmivo podávajte ešte najmenej 1 mesiac po prvom negatívnom rozbore moču Ďalšie informácie: Počas ochorenia podávajte výhradne krmivo URINARY S/O MODERATE CALORIE, inak by mohlo dôjsť k zníženiu jeho účinnosti.

za cenu 62.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce