Royal Canin VD Skin Care Small Dog - výhodné balenie 2 x 4 kg

Royal Canin VD Skin Care Small Dog - výhodné balenie 2 x 4 kg

64.99 €

Z rebríčka najpredávanejších tovarov pochádza od obľúbenej značky Royal Canin Veterinary Diet - tento tovar si môžete zaobstarať s neuveriteľnou zľavou za 56.99 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Stráviť minimálne štyridsať päť € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

SKU: 3182550797368
Do obchodu

Popis

Royal Canin Veterinary Diet

Radosť prinášajúci kvalitné značky Royal Canin Veterinary Diet - tento artikel pořizujte za mimoriadne nízku cenu 56.99 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Stačí naplniť košík tovarom nad štyridsať päť euro a dopravu NEPLATÍTE. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Symptómy kožných ochorení u psov sú rôzne, najčastejšie sa objavujú vo forme svrbenia, zápalov, lupín alebo nadmerného vypadávania chlpov. Obzvlášť často sa tieto nepríjemnosti týkajú psov menších plemien. Pre redukciu týchto ťažkostí je potreba prejsť na špeciálnu diétu. Royal Canin VD Skin Care Small Dog je veterinárne krmivo, ktoré je vhodné pri liečbe dermatitídy, dermatózy alebo pre zachovanie kožnej funkcie. K tomu napomáha kombinácia hodnotných mastných kyselín z ľanového semienka, oleja z boráku lekárskeho, sójového a rybieho oleja, pre lepší stav citlivej kože. Funkčné bariéry kože možno dosiahnuť vďaka špeciálnemu komplexu z vitamínu B a aminokyselín. Obsiahnuté špeciálne živiny prispievajú aj zdraviu zubov. Indikácie: Atopická dermatitída Dermatóza Alergia na blšie sliny Otitis externa Pyodermia Kontraindikácie: Gravidné a dojčiace feny, šteňatá Špecifické vlastnosti Royal Canin Skin Care Small Dog: Starostlivosť o kožu: Podporujúca výživa pre citlivú kožu (mastné kyseliny z ľanového semienka, olej z boráku lekárskeho, sójový a rybí olej). Kožná ochrana: Patentovaný komplex (z vitamínu B a aminokyselín) pre podporu kožnej obrannej funkcie. Zdravé zuby: Vybrané živiny prispievajú k zdraviu zubov. Ochrana vďaka antioxidantom: Patentovaný, synergický komplex antioxidantov pomáha neutralizovať voľné radikály.

za cenu 56.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce