Royal Canin VD Hypoallergenic DR 21 - 7 kg

Royal Canin VD Hypoallergenic DR 21 - 14 kg

146.99 €

Spokojnosť prinášajúci od spoločnosti Royal Canin Veterinary Diet - tento artikel odporúčame s extra zľavou za 69.99 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 45 EUR a viac! Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

SKU: 3182550711340
Do obchodu

Popis

Royal Canin Veterinary Diet

Váš obľúbený produkt, značky Royal Canin Veterinary Diet - tento artikel je tu pre vás za úžasnú cenu 69.99 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 45€. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Alergia sa vyskytuje, keď imunitný systém zvieraťa reaguje na v zásade neškodnú, zo životného prostredia pochádzajúcu látku. Tráviaci trakt a koža sú dva veľmi citlivé orgány našich domácich maznáčikov, ktoré sú vystavované rôznym vplyvom. U Vášho psa sa môže v priebehu jeho života vyvinúť potravinová alergia alebo intolerancia. Tá sa prejaví reakciou na konkrétne zložky potravy, napríklad silným svrbením alebo hnačkou. Potenciálne alergénne látky môžu byť napríklad bielkoviny rastlinného alebo živočíšneho pôvodu. Nezáleží na tom, v akom množstve je daná zložka obsiahnutá, lebo i minimálne množstvo stačí na spustenie alergickej reakcie. Ale iba u veľmi malého percenta psov môže byť alergická reakcia na krmivo za účasti imunitného systému skutočne dokázaná. V tomto veľmi vzácnom prípade hovoríme potom o potravinovej alergii. Na rozdiel od klinicky preukázanej potravinovej alergie, ide často o "potravinovú intoleranciu" a nie o "naozajstnú" alergiu. Indikácie: Eliminačná diéta Potravinová intolerancia Zápalové ochorenia čriev (IBD) Chronická idiopatická kolitída Alergie na potraviny s dermatologickými a/lebo gastrointestinálnymi príznakmi Exokrinná pankreatická insuficiencia (EPI) Dysbakterióza Bakteriálne prerastanie tenkého čreva (SIBO) Kontraindikácie: Akútna pankreatitída Hyperlipidémia Špecifické vlastnosti produktu: Hydrolyzované bielkoviny: Použitie hydrolyzovaných proteínov s nízkou molekulovou hmotnosťou na zabezpečenie hypoalergenicity krmiva. Kožná bariéra: Patentovaný komplex (vitamínov B a aminokyselín) podporujúce bariérovú funkciu pokožky. EPA/DHA: Eikosapentaenové kyseliny (EPA) a dokosahexaenová kyselina (DHA) sú mastné kyseliny typu omega-3. Tie môžu pomôcť redukovať zápalové reakcie kože. Zdravé trávenie: Vybrané živiny môžu prispievať k vyváženému trávenie. Dĺžka liečenia: Pri podozrení na potravinovú alergiu alebo intolerancii by mal pes okamžite prejsť na diétnu liečbu, ktorá by mala pokračovať po zvyšok života.

za cenu 69.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce