Royal Canin VD Gastrointestinal - výhodné balenie 24 x 400 g

Royal Canin VD Gastrointestinal - výhodné balenie 24 x 400 g

36.99 €

Ponuka pre vás: kvalitné značky Royal Canin Veterinary Diet - tento produkt predávame takmer zadarmo za 69.99 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 45€. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

SKU: 9003579309445
Do obchodu

Popis

Royal Canin Veterinary Diet

Príjemné pocity nadväzujúci kvalitné značky Royal Canin Veterinary Diet - tento hit môžete zaobstarať vo zľavové akciu za 69.99 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 45 EUR. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Tráviaci trakt psov je veľmi citlivý a je často vystavený rôznym vplyvom. Mnoho psích jedincov trpí chronickými ochoreniami a hnačkami či zvracaním. Je preto potrebná dlhodobá zmena stravy. Royal Canin VD Gastrointestinal je diétne krmivo so zvýšeným množstvom energie a umožňuje podávanie malých porcií pri zachovaní príjmu energie. Nedochádza tak k zaťažovaniu tráviaceho traktu. Krmivo je zložené z ľahko stráviteľných bielkovín, ktoré znižujú črevné fermentačné procesy. Fermentovateľná vláknina (repné odrezky, FOS) ovplyvňuje motoriku čriev a harmonizuje tak črevnú mikroflóru. Esenciálne mastné kyselina EPA a DHA napomáhajú k redukcii alebo liečbe zápalových procesov v črevách. MOS stimuluje lokálny imunitný systém v črevách (IgA) a napomáha neutralizovať patogénne baktérie. Špecifické vlastnosti výrobku: Vysoká stráviteľnosť: bielkoviny s vysokou stráviteľnosťou znižujú črevné fermentačné procesy, fermentovateľná vláknina (FOS) harmonizujú črevnú mikroflóru Zvýšený obsah energie: zvýšený obsah energie umožňuje podávať viac malých porcií pri zachovaní príjmu energie a nedochádza tak k zaťažovaniu čriev Ochrana vďaka antioxidantom: patentovaná zmes antioxidantov (vitamín C a E, luteín, taurín) chráni bunky pred agresívnymi útokmi produktov látkovej výmeny a posilňujú tak imunitný systém EPA/DHA: EPA a DHA sú mastné kyseliny typu omega-3, tie pomáhajú redukovať zápalové procesy v črevách

za cenu 69.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce