Royal Canin VD Gastro Intestinal Moderate Calorie - výhodné balenie 2 x 15 kg

Royal Canin VD Gastro Intestinal Moderate Calorie - 14 kg

67.99 €

Poctivý výrobok, od obľúbenej značky Royal Canin Veterinary Diet - tento produkt objednáte výhodne za 67.99 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Pri objednávke nad 45 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

SKU: 3182550771139
Do obchodu

Popis

Royal Canin Veterinary Diet

V akcii je práve teraz od top výrobcu Royal Canin Veterinary Diet - tento tovar si môžete nechať poslať s úžasnou cenovkou 67.99 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Zásielky nad 45 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Tráviaci trakt psov je veľmi citlivý a je často vystavený rôznym vplyvom. Mnoho psích jedincov trpí chronickými ochoreniami a hnačkami či zvracaním. Royal Canin VD Gastro Intestinal Moderate Calorie je diétne krmivo s optimálnym množstvom energie, určené psom, ktorí majú sklony k vzniku ochorení tráviaceho traktu, napr. zápalu žalúdka (gastritída), chronickým hnačkám (diarrhoea) alebo zápalu slinivky (pankreatitída). Krmivo je zložené z ľahko stráviteľných bielkovín, ktoré znižujú črevné fermentačné procesy. FOS ovplyvňuje motoriku čriev a harmonizuje tak črevnú mikroflóru. Esenciálne mastné kyseliny EPA a DHA napomáhajú k redukcii alebo liečbe zápalových procesov v črevách. MOS stimuluje lokálny imunitný systém v črevách a napomáha neutralizovať patogénne baktérie.     Špecifické vlastnosti výrobku: Vysoká stráviteľnosť: bielkoviny s vysokou stráviteľnosťou znižujú črevné fermentačné procesy, fermentovateľná vláknina (FOS) harmonizuje črevnú mikroflóru Upravený obsah tuku: upravený obsah tuku umožňuje dlhodobé podávanie krmiva jedincom so sklonom k nadváhe vysoká znášanlivosť: psy trpiace tráviacimi problémami majú zníženú chuť do jedla, čo môže viesť k podvýžive, zvýšená chuť krmiva podporuje spontánny príjem živín, a tým i uzdravenie EPA/DHA: EPA a DHA sú mastné kyseliny typu omega-3, tie napomáhajú redukovať zápalové procesy v črevách

za cenu 67.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce