Royal Canin VD Fibre Response - 14 kg

Royal Canin VD Fibre Response - 14 kg

146.99 €

Výnimočný tovar, s osvedčenou značkou Royal Canin Veterinary Diet - tento artikel je v túto chvíľu pri práve prebiehajúcej akcii za 69.99 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 45€. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

SKU: 3182550771221
Do obchodu

Popis

Royal Canin Veterinary Diet

Radosť prinášajúci od top výrobcu Royal Canin Veterinary Diet - tento produkt kúpite pri likvidácii skladu za neprekonateľných 69.99 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 45 euro. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Ochorenia tráviaceho traktu sa u psov vyskytuje pomerne často. Pre zvolenie správnej liečby je nutné identifikovať príčiny a hlavné symptómy ochorenia. Veľmi dôležitý je výber špeciálnej stravy. Royal Canin VD Fibre Response je krmivo vyvinuté veterinármi, určené na liečbu ochorení tráviaceho traktu, kedy je nutný zvýšený príjem vlákniny. V prípade zápalového ochorenia hrubého čreva zlepšuje krmivo trávenie a reguluje priechodnosť čriev. Ľahko stráviteľné zložky môžu redukovať fermentačné procesy v črevách, FOS harmonizuje črevnú mikroflóru. Omega-3 mastné kyseliny EPA a DHA redukujú zápalové procesy v črevách. Patentovaný komplex antioxidantov posilňuje imunitný systém, pretože chráni bunky pred agresívnymi útokmi produktov látkovej výmeny.     Špecifické vlastnosti výrobku: Vysoká stráviteľnosť: ľahko stráviteľné bielkoviny redukujú črevné fermentačné procesy, fermentovateľná vláknina (repné odrezky, FOS) harmonizujú črevnú mikroflóru Vysoký podiel vlákniny: vláknina zlepšuje trávenie u jedincov, ktorí trpia zápalovým ochorením čriev a reguluje priechodnosť čriev EPA/DHA: mastné kyseliny EPA a DHA sú kyseliny typu omega-3, redukujú zápalové procesy v črevách Ochranná funkcia antioxidantov: patentovaná kombinácia antioxidantov (vitamín E a C, luteín a taurín) chráni bunky pred agresívnymi útokmi produktov látkovej výmeny a posilňuje imunitný systém  

za cenu 69.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce