Royal Canin VD Feline Urinary S/O - kúsky v omáčke 12 x 85 g

Royal Canin VD Feline Urinary S/O - mousse 12 x 85 g

24.99 €

Ponuka pre vás: od značky Royal Canin Veterinary Diet - tento hit zaobstaráte za výhodnú cenu 14.49 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 45€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

SKU: 9003579010471
Do obchodu

Popis

Royal Canin Veterinary Diet

Váš obľúbený tovar, od firmy Royal Canin Veterinary Diet - tento hit môžete získať za bombastickú cenu 14.49 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 45 € a poštovné máte ZADARMO. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Toto diétne krmivo je špeciálne vytvorené pre dospelé mačky trpiace poruchami močových ciest. Krmivo pomáha rozpustiť bolestivé struvitové kamene a kryštály, a taktiež kamene oxalátu vápenatého. Zároveň pôsobí proti ich tvorbe a znižuje riziko cystitídy. Zložky zvyšujú objem moču a optimalizujú hladiny RSS v moči. Okrem toho táto receptúra poskytuje Vašej mačke všetky živiny a životne dôležité látky, ktoré potrebuje pre zdravý imunitný systém. Royal Canin VD Feline Urinary S/O obsahuje zložky kyseliny močovej, síran vápenatý a DL-methionín. Okrem toho majú kapsičky znížený obsah minerálov. To pôsobí proti tvorbe močových kameňov. Zvýšením produkcie moču sa moč zriedi a močové cesty sa viac preplachujú. Tým krmivo prispieva ku zdraviu močových ciest. Ponúknite Vašej mačke šťavnaté, chutné krmivo s mäsom, a zároveň podporte jej zdravie! Kvalitná diétna špecialita, ktorá je odporúčaná veterinármi a ktorá môže trvalo pomôcť mačkám s problémami s močením a tak zvýšiť ich vitalitu a radosť zo života!     Indikácie: idiopatická cystitída profylaxia vápenatých oxalátových kameňov profylaxia struvitových kameňov tvorba struvitových kameňov Kontraindikácie: gravidné a dojčiace mačky chronická renálna nedostatočnosť metabolická acidóza mačky so zlyhaním srdca vysoký krvný tlak liečba liekmi na báze kyseliny močovej Špecifické vlastnosti produktu: Rozpúšťanie struvitových kameňov: zloženie URINARY S/O pomáha účinne rozpúšťať struvitové kamene. Zvýšenie produkcie moču: zloženie podporuje zvýšenie objemu moču, močové cesty sú viac prepláchnuté. Tým je potlačená tvorba cystitídy, resp. struvitov a vápenatého oxalátového kameňa. Nízka hodnota RSS: pomáha vyváženému močovému prostrediu, ktoré predchádza spontánnej kryštalizácii struvitových a oxalátových kameňov Riedenie moču: zvýšením objemu moču sa potlačuje tvorba struvitov a oxalátov vápniku. Doba podávania: 5 – 12 týždňov až do rozpustenia kameňov. Pre prevenciu a predchádzanie choroby by mala doba podávania trvať najmenej 6 mesiacov. Ďalšie informácie: V prípade liečby podávajte len URINARY S/O, inak je účinnosť prípravku obmedzená.   Royal Canin VD Feline Urinary S/O: ·  Diétne mokré krmivo pre dospelé mačky s problémami s močovými cestami ·  Zloženie pomáha rozpustiť močové kamene a zabrániť infekciám močového mechúra ·  Účinný proti struvitovým a vápenatým oxalátovým kameňom: rozpúšťa močové kamene a kryštály a bráni ich regenerácii ·  Zvýšená produkcia moču: Zložky zaisťujú zvýšený prietok moču a zlepšujú preplachovanie močových ciest ·  Optimalizuje pH a RSS v moči: s prísadami kyseliny močovej pre zabránenie močovým kameňom ·  Znížený obsah minerálov: nízky obsah minerálov, ktoré podporujú tvorbu močových kameňov ·  Vyvážené zloženie: optimálna kombinácia živín a životne dôležitých látok pre zdravý imunitný systém ·  Odporúčané veterinármi: osvedčené zloženie, ktoré výrazne pomáha zlepšiť pohodu Vašej mačky

za cenu 14.49 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce